Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért jelenik meg időnként?

Miért jelenik meg időnként?

Figyelt kérdés
A számítógépem bekapcsolása után 3-4 órával egy másodpercre megjelenik egy fekete ablak, olyan mint a cmd, és eltűnik. A frissen újratelepített számítógépemnél is ezt csinálja. Ez mi lehet? Valami vírus, vagy megfigyelő program? (Bár tesztként semmit nem telepítettem fel 3 napig, mégis kiadja.)

2023. ápr. 5. 23:18
 1/7 anonim válasza:

A kérdésedre a válasz sok tényezőtől függ, ha egy "buherált" Windows verziót használsz mint pl: ReviOs, AtlasOS ez esetben egy startup script indulhat el ami esetleg konfigurálja a rendszer beállításait. (Ha ez a helyzet akkor ne csinálj semmit, valószínüleg ez természetes)

De minden esetre futtas le egy vírusirtót [link] (Ezt ajánlom)

Ha nem talál semmit, és nem "buherált" Windows rendszer használsz akkor nyomj egy Windows gomb + R és oda írd be: shell:startup

majd ott keress cmd-vel kapcsolatos bejegyzést és töröld őket.

Ha esetleg nem oldódott meg a probléma akkor még írok pár alternatívát amivel ezt ki lehet iktatni.

2023. ápr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
z hébe-hóba induláskor szokott történni. Amit telepítettél az MS-től letöltött telepítő?
2023. ápr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha "buherált", azzal miért lenne probléma? Hogyan deríthetném ki? Én csak az ismerősömtől kértem el a telepítőt, és nem aktiváltam, mert ideiglenesen használom ezt a számítógépet, amíg nem tudom megvenni az újat Windows-al együtt.
2023. ápr. 6. 13:25
 4/7 anonim válasza:
Kérderd meg az ismerősödtől honnan szedte le a telepítőt/iso-fájlt és úgy tudod a legegyszerűbben kideríteni hogy eredeti Microsoft telepítő vagy valami más.
2023. ápr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerintem az Ncore-ról vagy egyéb torrent oldalakról.

Ha letöltöm a hivatalos Microsoft oldalról, akkor is használhatom aktiválatlanul kis ideig?

2023. ápr. 6. 20:17
 6/7 anonim válasza:

Telepítsd fel az eredeti Windows 10/11-et majd aktiváld a KMS módszerrel. Amit így tudsz aktiválni:

1. Nyiss egy CMD-t rendszergazdai jogosultsággal.

2. Írd be az alábbiakat : slmgr /ipk <kulcs> ~ A kulcsok listáját itt megtalálhatod [link]

3. írd be ezt: slmgr /skms kms.digiboy.ir

4. végső soron írd be ezt: slmgr /ato

5. Ez után várj egy kicsit és megkell hogy jelenjen egy ablak.

Ha megvan ezután aktiválva van a Windowsod teljesen ingyen, legálisan.

2023. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha digitális licenc volt a gépen, az MS oldaláról letöltött inkább jó, az is aktivált lesz. Csak megfelelő -pro, home- verzió kell.

>>>cmd-be beírod: slmgr -xpr

Kiírja egy ablakba tartósan aktivált-e...

2023. ápr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!