Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ssd kevés tárhely?

Ssd kevés tárhely?

Figyelt kérdés

az mért van, hogy 202 GB tárhely volt még az ssd-n. rá telepítettem egy játékot, ami 88 gb volt. nem tetszett a játék, és le töröltem játék mentésével együtt! de már csak 198 gb hely volt az ssd-n.

ki próbáltam még egy játékot, nem tetszett, töröltem. és most az ssd-n, 187 szabad hely van. what? mért lesz egyre kisebb és kisebb?


pedig minden hozzá tartozó fájlt, le töröltem ami a 2 játékhoz tartozott.


szept. 16. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Lemezkarbantartóval is takaríts (rendszerfájlokat is). WizTree-vel meg tudod nézni mi foglal helyet. %TEMP% mappád is foglalhat sok helyet, nekem 5GB, ez összejön sima netezésből.
szept. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lemezkarbantartó ez nekem is eszembe jutott, csak wind11 alatt, nem találom sehol.
szept. 16. 20:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Jobb katt a karbantartani kívánt lemezre, tulajdonságok, ott megtalálod. Minden windowson itt van.
szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Windows 10 en igen, Windows 11 en, nem. híd el itt máshogyan működik minden! egyszerűen nem találom.
szept. 16. 21:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Kapcsold ki a rendszer-visszaállítást, ezzel is spórolható egy kis hely.

[link]

Használj helyette lemezkép-mentést. Pl Macrium Reflect.

tegnapelőtt 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
lemezkarbantartó [link]
tegnapelőtt 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló, köszi! meg találtam a lemezkarbantartót. de a tárhely ugyan az maradt! feladom.
tegnapelőtt 18:21
 8/10 anonim ***** válasza:
A megoldás amire szükséged van: venned kell egy 2-4x akkora ssd-t mint a mostani. 😀
tegnapelőtt 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

fogok is! 1 vagy 2 tb gondolkodom. most telepítettem fel a call of duty modern warfare 2019 kiadást, csak úgy kíváncsiságból. 187 GB volt ugye, mielőtt fel telepítettem. ahogy fel települt, ki töröltem, és most 184 GB tárhely van.


.

tegnapelőtt 19:44
 10/10 A kérdező kommentje:
ja és azt hozzá tenném, hogy ez 202 GB-tol indult. hová tűnt 18 GB? el ment nyaralni?
tegnapelőtt 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!