Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerinted jó az Iphone 12-es...

Szerinted jó az Iphone 12-es 64GB tal vagy az nagyon kevés ?

Figyelt kérdés

jún. 26. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Ez leginkább rajtad múlik, mennyi app-ot szeretnél telepíteni, és mennyire vagy mindent lefotózó/videózó ember. Nekem 64GB-s a telefonom 4év alatt 34GB-re "töltődött" fel. Igaz én nem telepítek n+1 alkalmazást és események után 1-2 kép kivételével lementem a dolgokat. Tehát egy szülinapról/kirándulásról pár emlékezetes momentum marad a telón.

Szerintem simán élhető ekkora tár hellyel is a telefon.

jún. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 grafno ***** válasza:
39%
Nekem a 128bol kb 20gb marad videókra és képekre. Múltkor a szülinapi partin már appot törölni kellett hogy tudjak videot csinálni. Szerintem 256 v 512. Amióta nem lehet bővíteni tarhelyet azóta a 256 és 512 esetleg 1t telefonok árai 100e Ft pluszzok a 512gb microsd meg a bele sege alatt. Én 64el nem vennék és most 128van és ez is nagyon gyenge. Nyaralás előtt minden fotót és videot már levéllel húzni külső tarhelyre mert félő kevés lesz a hely. Ha veszek akkor 256 v 512 lesz a következő.
jún. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem minimum 128GB-al vedd. De az, hogy elég-e az csak rajtad múlik.
tegnap 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!