Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A YouTube-on hogyan lehet...

A YouTube-on hogyan lehet olyan csatornát keresni és találni, amelyen jelenleg élő adás megy?

Figyelt kérdés

szept. 13. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Beírod felül a keresőkifejezést, nyomsz egy Enter-billentyűt, majd amikor megjelentek a keresőtalálatok, a keresősáv alatt szűkíted a találatok körét az "Élő" találatokra:

[link]

vagy ott van a keresési sáv alatt, jobb oldalt a "Szűrők" gomb, amire rákattintva a megnyíló "Keresési szűrők" ablakban:

[link]

szűrheted "Élő" jellemzőre.

szept. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1. Igazán nagyon köszönöm, de hiába követtem az instrukciókat, nekem nem azt mutatja, mint amit az általad megadott screenshotokon látható.

Próbáltam bejelentkezve és anélkül is, de sehogy sem.

2 böngészőben is próbáltam.

szept. 13. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#2: Pedig asztali környezetben (Windows, Linux, Mac) bármelyik böngészőn (Firefox, Chrome, Opera, Brave,...) ennek így kellene működni - ha nincs az első szűrési lehetőség, a keresősáv alatt

[link]

akkor ott a Szűrők gomb jobb oldalt:

[link]

szept. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
szept. 15. 12:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!