Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezzel a készülékkel tényleg...

Ezzel a készülékkel tényleg kapok 2500Gb/hó?

Figyelt kérdés
[link]

szept. 7. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyanúsan le van árazva a cucc! 20000 Forintra 100000 Forintról.

Plusz nem tudom, hogy hol érné meg nekik ez a deal, hogy egy huszasért cserébe eladnak neked egy ilyen eszközt, és minden hónapban kapnál tőlük 2500 GB internetet.

Én nem venném, mert erősen kamu szaga van ennek a dolognak.

szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy sima modem. Azt kapsz amilyen előfizetésű sim-kártyát beleraksz.
szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezt a sok marhaságot beveszi és megveszi a készüléket, anélkül, hogy kicsit utána nézne, az meg is érdemli.
szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kamu
szept. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az valami elírás a képen. És 5G-t se tud.ez egy 4G-s mobilwifi. Annyi adatod lesz havonta,amilyen sim-et raksz bele.


Bár amennyire kamus, lehet ez csak 3G, Ami már nincs is.

szept. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező: én azt tudom javasolni, hogy hasonló terméket pl. úgy vásárolj hogy Árukereső oldalon nézed a kategóriát és a felhasználói értékeléseket, valamint az adott bolt értékeléseit. Ha jópár ezer, vagy tíezer értékelés felett van a bolt és régóta működik, valamint az adott eszközről jó visszajelzések vannak, akkor érdemes lehet megrendelni - 14 napig elállhatsz ha problémát tapasztalsz.
szept. 8. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!