Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Canon PIXMA MG2550S multifunkc...

Újdoság kérdése:

Canon PIXMA MG2550S multifunkciós készülékkel hogy tudok szkennelni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok számítástechnikai szakember, csak az eszközök használója vagyok. Vettem a fenti képszüléket, sikeresen üzembe helyeztem, feltelepítettem. Nyomtani és másolni tudok. A szkenneléshez kérnék segitséget, nem találok hozzá leirást. Aki tudna sziveskedjen segiteni, de ugy lépésről lépésre. Nagyon megköszönném.
2017. nov. 19. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Felnyitod a tetejét, beleteszed a papírt

Elindítod a szkennelő programot

Kövered a lépéseket

KÉSZ

2017. nov. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 belapus ***** válasza:

A gyártó honlapján elérhető egy több, mint 600 oldalas használati útmutató.A 442. oldaltól konkrétan a beolvasásról tárgyal részletesen.


[link]

2017. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, de sajnos nem sikerül.Az ajánlott linket megnyitottam, megtaláltam a szkennelés folyamatára, de nem merek hozzfogni. Ha még kérhetném, hogy lépésről lépésre /olyan kezdő szintü kezelőnek/ leirnátok, köszönettel venném.
2017. nov. 20. 08:15
 4/5 A kérdező kommentje:
A számitógépemen megnyitom az Scanon Utilties-t de az IJ Can Utility nem található, csak a My Image Garden,My Printer,Quick menü. Igy nem tudom, hogy mi a következő lépés. Windows7 van a gépemre telepitve
2017. nov. 20. 09:07
 5/5 belapus ***** válasza:

Föltételezem, a hozzákapott CD-ről lett az illesztőprogram feltelepítve, talán nem megfelelően.

Ugyanez a driver elérhető a készülék támogatási oldalán is.Ott van egy 1.02-es és egy 1.1-es verzió.

Az 1.1-es valamivel frissebb.

Esetleg meg lehetne próbálni újból a telepítést az 1.1-essel.

2017. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!