Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért nem ad képet a monitor?

Mért nem ad képet a monitor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

vásároltam egy laptopot. márka, lenovo legion 5.

specifikációk.

i5 13450hx

16 GB ram DDR5

rtx 4060

nvme ssd 512 GB


van itthon egy gamer pc is, ami 2 monitorral rendelkezik.

a fő monitort le csatlakoztattam a gépről, és rá kötöttem a laptopra. de az nem ad képet! mármint a laptop nem adja le a képet a külső monitornak! a laptop a saját monitorján, továbbra is van kép.


meg néztem az eszközkezelő felületet. és ott...

ismeretlen eszköz

PCI adatolvasási és jelfeldolgozási vezérlő

PCI eszköz

PCI eszköz

PCI eszköz

SM buszvezérlő


ezeken narancssárga háromszögek vannak! vagy is gondolom én le kéne frissíteni őket. nem tudom hogy ez okozná a gondot.

vagy talán a Windows 11 a probléma? térjek vissza Windows 10-re? és akkor működne? már fogalmam sincs mit mondjak! ki fogytam az ötletekből.


még a képernyő beállításokban is, csak a laptop monitort lássa. a külsőt nem! hiába van a laptop monitornak 165 hz kijelzője, HDR támogatás meg mit tudom én még, de én akkor is külső monitoron szeretném használni!


ha bárki tud segíteni, vagy van valami ötlete, ne tartsa magában!


szept. 6. 14:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes, nem tudom mi a logika benne..
szept. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát hidd el én sem. :D
szept. 10. 13:31
 13/14 anonim ***** válasza:

Max a szál meg van törve, és ha közelebb hozod akkor érintkezik valamiért, de akkor a másik gépen is hasonlóan viselkedne.

Még azért érdekelne, hogy mi a monitor típusa.

szept. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Aoc 24 coll 75 Hz 1080p. Ennyit tudok róla. mivel már vagy 3 éves kB.,és a teljes nevét nem tudom. lehet hátulján rajta van, de nem tartózkodom otthon.
szept. 10. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!