Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem ad képet a számítógépem....

Rewwe11 kérdése:

Nem ad képet a számítógépem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Tegnap portalanítottam a számítógépem, visszahoztam összeraktam mindent aztán lefrissítettem a videokártya drivert. Újraindítottam a gépet ezek után és se kép se hang, S még a BIOS sem jön be. Megpróbáltam egy másik működő videokártyával viszont azzal sem jártam sikerrel.

júl. 8. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Valami kimozdulhatott. Szedd szét és rakt össze újra.

Monitor biztosan be van dugva? (Jártam így! Nem röhög!)

júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már 2x szétszedtem mindent és összes is raktam
júl. 8. 16:51
 3/10 anonim ***** válasza:
CMOS reset-et próbálj. Vagy próbáld meg RAM-ok nélkül elindítani a gépet, majd tedd vissza a RAM-okat.
júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha van integrált grafika próbáld meg az alaplapba dugni a monitort.
júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már próbáltam a CMOS resetet de semmi eredménye nem lett. (Nincs integrált grafikus kártya)
júl. 8. 22:26
 6/10 A kérdező kommentje:
U.i. ramokat is próbáltam már
júl. 8. 22:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Te magad írtad le.


Ezek szerint a tisztitás összerakás után működött,


"aztán lefrissítettem a videokártya drivert."


Szerintem itt keresd a hibát, vagy rossz driver, vagy nem

ment végig a telepítés, hibás telepítés millió oka lehet.


Mondjuk azért, hogy a BIOS sem jön be az már gáz.

Táp elindul?

Van benne zümmer ( pittyeg ) vagy esetleg kijelző az alaplapn ami vissza jelzést ad a POST kódokról?

júl. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Normálisan végigment a telepítés és a Radeon ajánlotta fel, hogy újraindítom-e a gépet.

Táp elindul, minden teljesen "normálisan" megy.

Nem ad semmilyen visszajelzést

júl. 10. 02:06
 9/10 anonim ***** válasza:

Semmit nem csinál? A ventilátorok se mennek? Milyen proci? AMD, vagy Intel? A portalanításhoz kivetted a procit is? Ha Intel, akkor nagyon kell vigyázni a foglalat tüskéire. Ha az égvilágon semmi sem indul el, akkor megnézném a processzorfoglalatot, hogy nincs-e tüske elgörbülve(ha ez egy Intel proci). Ha van görbe, akkor szívás van.

Ha ez jó, akkor végignézném a tápokat(alaplap, alaplapi kiegészítő, videokártya). A háttértárak nem fontosak, mert attól elindulna.

Most jut eszembe egy nagyon hülye kérdés, de azért megkérdezem: a tápot bekapcsoltad összerakás után?

júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 vagyok

Bocsi, most olvasom a #8-as válaszodat, úgyhogy amiket írtam ennek fényében nem aktuális.

júl. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!