Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ilyen régi leselejtezett...

Ilyen régi leselejtezett asztali gépet valahol bevesznek?

Figyelt kérdés

Van 2 régi gép, az egyikbe azthiszem csak egy hdd kell és működik, de tényleg régebbi az alaplapja is, van benne valami videokártya azthiszem 1 gigás, és proceszor, talán 1,8 ghz, de nem vagyok benne biztos, és 4 giga ram.

A másik meg jóformán a gépház és gigabyte alaplap van még processzor azthiszem 2,6 GHz dual proci.

Én eltudnám képzelni azt hogy felépíteni működő képesre, irodai gépnek szerintem tökéletes lenne, csak pénzt kéne bele fektetni. Azt meg nem szetetnék. Szóval van ez a 2 régi gép ezekkel mit lehet csinálni? Le lehet adni valahol, beveszik, akár pénzért? Jó lenne elpasszolni, mert itt csak foglalja a helyet


aug. 31. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyobb elektronikai szervizekben le lehet adni mint elektronikai huladek, nalunk legalabbis siman beveszik.
aug. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felrakod a hardverapróra 1 forintért vagy két tábla csokiért és lesz aki majd elviszi.
aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk van olyan hely, ahol kilóra átveszik az elektronikai hulladékot. Nem sok, de két gépért párszáz forintot adnának
aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy hasonló, 1 GB-s asztali gép, jó tároló a fotóknak és DVD-t is lejátszik, nem adom oda senkinek.
szept. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!