Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lányoknak laptop, vagy asztali...

Lányoknak laptop, vagy asztali gép tetszik jobban?

Figyelt kérdés
Nem ismerkedés miatt, csupán felmérés miatt érdekel.

júl. 19. 18:35
A kérdező szavazást indított:
asztali gép
laptop
15 szavazat
 1/6 anonim válasza:
86%
Laptop, de csak amiatt, mert kisebb helyet foglal, könnyebb ide-oda rakni. Pont tavaly vettem egy gamer laptopot, mert szeretek játszani, pc-t viszont nem akartam, ps-en is gondolkodtam, de végül is a laptop volt a legoptimálisabb számomra. Ha lenne hozzá hely, lehet inkább asztali gépem lenne.
júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
83%
1es vagyok, javítok, hülyeséget írtam, nem PC-t nem akartam, hanem asztali gépet. 😀
júl. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Laptop. Annak az előnyeit (kisebb helyet foglal, hordozható) felfogják. Azt már nem, hogy asztali gép esetén olcsóbban jobb technikát kapsz, mert úgysem ők fizetik, a technikai részéhez meg nem értenek.
júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
83%
Én tökéletesen tisztában vagyok ezzel a részével is, és tudom, hogy a technikai dolgokat tekintve az asztali jobban megérte volna ennyiért. Plusz laptopnál hátrány a hűtés, stb. De nekem ez volt most a legjobb megoldás összességében. Btw én fizettem a gépem, egy fillért nem adott bele senki. 🙃
júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát... Cél függő is. Nekem 1 PC, 1 munka laptop, 2 saját laptop
aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

igazabol nemtol fuggetlen akinek nem kimondottan munka vagy jatekos gep kell hanem csak mindenes amivel jatszik dolgozik is annak bosegesen eleg laptop is, arra is kotheto bill, eger, tobb monitor, tv is

miert jobb ha gyengebb mini/nano pc t venne inkabb? (Ami ugye 4ede 3ada meretben egy laptopnak akar) mert az is kishelyet foglal, de ugye se akksi se kijelzo nincs beleepitve


lanyokhoz jobban illik szerintem

szerintem sokkal tobb lany szereti (hasonfekve) agyban hasznalni laptopot

vagy kivini udvarra, parkba stb. teraszra

atvinni mas szobaba


fiuk inkabb ulve szeretik hasznalni es bent, helyhezkotve

altalaban keveslik a laptop kijelzo meretet eleve barmire (hogy miert nem tudom) igaz jobb erzes jo nagyban latni mindent nem mondom... szoval megertheto


fiuk ugye jobban szeretik fizikailag is piszkalni gepet, szetszedegetni jobban megnezni (ha teljes plexi is szoval lathato belseje osszerakva is

aug. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!