Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Iphone, App store-al kapcsolat...

Iphone, App store-al kapcsolatos infóban segítene valaki?

Figyelt kérdés

Iphone App store-nàl ügye meg lehet nézni a letöltött alkalmazàsokat, dàtummal együtt, hogy mikor lett letöltve...

Kérdésem az lenne, hogy ha ezek közül egy alkalmazàst törlünk a készülékről és későbbiekben mégis újra letöltjük, akkor a dàtum is frissül? Vagy marad az első és eredeti dàtum amikor először le lett töltve?



aug. 25. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Az nem a letöltés dátuma hanem a vásárlásé. Vagyis nem fog változni akárhányszor töltöd le.
aug. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De nem csak azok az alkalmazàsok vannak ott amikért fizetni kell...pl pinterest, facebook, tiktok...azért hittem azt hogy az a letöltés dàtuma...
aug. 25. 15:39
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként erre van valami trükk, hogy meglehessen nézni, hogy le lett e töltve újra?
aug. 25. 15:40
 4/7 anonim ***** válasza:

A nulla forintos vásárlás is vásárlás :)


Úgy lehet megnézni hogy le van-e töltve hogy látod a telefonodon az ikonját és az appstoreban megnyitás-t látsz.

aug. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Így màr értem! :) a baj csak az, hogy én csak ipadhez férek hozzà és azon nem jelzi hogy a telón mi van, hiàba van összekapcsolva 😁

És igen igen én egy aggódó feleség vagyok...:D

aug. 25. 18:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Jaaj a Tinder érdekel mi?? :D

Az összekapcsolás alatt nem tudom mit értesz.

Az AppleIDhez tartoznak a vásárlások nem a készülékhez. Tehát ha egy AppleID-vel letöltesz egy appot, akkor az a vásárlás mindegyik olyan készüléken látszani fog amelyikre azzal az AppleID-vel bejelentkezel. Még 10 év múlva is. Én is látom a 2009-es vásárlásaimat is.

Viszont azt nem látod hogy egy másik készüléken letöltötték-e, letöltött állapotban van-e az app. Csak azt látod hogy egyszer valahol valamelyik készüléken megvették.

aug. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Dehogy Tinder...hàla égnek ennyire nem gàz a helyzet... 🤣

Nagyon köszönöm a segítséget!

aug. 26. 08:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!