Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki tud ajánlani vagy...

Valaki tud ajánlani vagy segíteni a laptop választásban?

Figyelt kérdés

Felvettek foszk képzésre, és mivel nem vagyok helyi, esélyes hogy kolis leszek. Programtervező informatikus képzés, így mindenképp kelleni fog. Itthon van asztali gépem, ahhoz értek is valamennyire, én raktam össze, de a laptopokhoz nem.

Elolvastam a másik hasonló kérdést, de a processzorokat nem ismerem hogy mi gyenge, átlagos vagy erős.

Min. 16GB memóriát szeretnék bele, nem kell op rendszer mert azt meg tudom oldani, a képernyő méretről és a tárhelyről kettős véleményt olvastam, de nem szeretnék kis gépet.


A keret 300-350 ezer max.


Én is kerestem, de nem tudom megállapítani hogy mi elég, megéri-e az áráért. És nem szeretnék gyengébb gépet venni, mint amit tudok. Ha tudtok ajánlani vagy segíteni milyen specifikációk alapján nézzek, azt megköszönném.



júl. 29. 23:13
 1/4 anonim válasza:
Hát programtervezőre igazából nem kell csúcsgép. Ha nem lesz a közelben konnektor akkor nem árt egy nagyobb akksi, de igazából ennyi. Fele ennyiből is vehetsz gépet, hacsak nem szeretnéd másra használni.
júl. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem is megfelelő egy olcsóbb gép is, a processzor legyen i5/i7 vagy ezzel egyenértékű ryzen, legalább 240 gb ssd és 16 gb ram. Minden más egyéni preferencia. Ha játszani is szeretnél, szerintem ez nem rossz, csak csapj hozzá ramot: [link]
júl. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
26%

Én vennék egy használt mac pro-t. Valami ilyesmit ha ennyi a keret:


[link]

júl. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

16GB RAM, mindenképpen SSD (256-os általában elég, de ha több, az csak jó), legalább egy i5-ös proci.

Kijelzőből bőven elég a fullHD, inkább arra figyelj, hogy legyen numerikus tizes billentyűzet és billentyű világítás.


Ajánlható márkák: Dell (Vostro és Latitude), Lenovo (Thinkpad) és Asus

Kerülendő: HP (olcsó gépeik, az Elitebook nem rossz), Acer (árnyékuk régi önmaguknak) és bármi olcsó nevenincs cucc.

júl. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!