Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10-es laptopról át...

Windows 10-es laptopról át lehet váltani Mac Os-re?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam azon, hogy mi legyen a következő lépés, miután megtudtam, hogy a Windows 10 támogatása hamarosan véget ér. Évek óta Windows 10-et használok, és most először merült fel bennem, hogy esetleg átválthatnék Mac-re. Soha nem volt még Mac-em, ezért kissé idegennek érzem magam ebben a témában.


A jelenlegi laptopom nem képes Windows 11-re frissíteni, mivel a processzorom nem elég erős hozzá. Úgy érzem, hogy új laptop vásárlása jelenleg nem fér bele a lehetőségeim közé.


Kíváncsi vagyok, hogy másoknak milyen tapasztalataik vannak a Mac használatával, mert szeretnék alaposan tájékozódni, mielőtt döntést hozok. Ha van valakinek bármi hasznos tanácsa vagy tapasztalata ezzel kapcsolatban, nagyon hálás lennék érte. Köszönöm előre is a segítséget!



júl. 6. 16:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne váltani, úgy hogy veszel egy macbookot. A Windows 10 2025 októberéig támogatott, addig gyűjts össze egy macbookra. Nincs más lehetőséged ha Apple számítógépet akarsz. Ha a Win10 lejárta után nem sikerülne összegyűjtened az árát ám mégis szeretnél egy biztonságos rendszert amin tudsz böngészni, dolgozni akkor azt tudod tenni hogy átmenetileg Zorin OS-t vagy hasonló felhasználóbarát, kis erőforrásigényű szabad rendszert telepítesz a régi laptopra. Addig jó amíg meg nem tudod venni a macbookot.
júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
35%

szóval nem mennél vissza winre :D

mert nyilvánvalóan balfasz vagy hozzá...

aug. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Semmilyen törvény nem tiltja hogy vegyél egy MAC gépet. Akár volt már windowsos PC-d akár nem.
aug. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 fmaxy ***** válasza:
#12 bizony nem! Mondom ezt úgy, hogy mindig stabil windows volt a gépen. Mint írtam (lehet nem tudtad megfelelően értelmezni) ez munkaeszközöm, amin a saját elvárásaimnak megfelelően tudok dolgozni. Lehet jönni a "túlárazott sz@r" dogmával, nem tud érdekelni... Szerintem próbálj ki egy Mac gépet ha teheted, nem fogsz csalódni.
aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!