Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez vajon totális átverés?

Ez vajon totális átverés?

Figyelt kérdés

Gyanúsan olcsón találtam egy AMD Ryzen 7 5800X3D-t mégpedig 30EFt-ért használtan is min 85EFt-ba kerül.Kérdeztem az eladót miért ennyi azt írta,hogy mert ő nem árulni akarja hanem el akarja adni.Kérdeztem milyen lehetőségek vannak a vásárlásra írta,hogy személyesen vagy foxposton.Kérdeztem,hogy csak a lakóhelyen vagy esetleg köztes helyen is lehet e találkozni,azt írta már nem abban a városban lakik ami ki van írva így csak a távolság miatt foxpost lehet.Következő írása ez volt

"Tudsz utalni?

Mert utánvéttel 6 nap, mire megkapom a pénzt.

Semmi baj, ha nem, akkor árulom tovább."


Nos ugye én erre azt írtam,hogy nem szeretnék utalni ő meg,hogy semmi baj.Marketplace hirdetés nekem nagyon bűzlik ez a 30EFt meg hirtelen távolság és csak foxpost.



júl. 4. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Igen, ez totális ulta-mega 5g pro max átverés. Elég szomorú, hogy ezt meg kell kérdezned.
júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen.
júl. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Ez messziről bűzlik. Rettenetesen gyanúsan olcsó. És gyanús a kavarás is a szállítással. Hirtelen elköltözött, már csak az előreutalás van? Nem bír 6 napot várni az utánvétre?

Hagyd a fenébe, verjen át mást. Inkább adjál érte a hardveraprón kétszer annyit egy megbízható, sok pozitív értékeléssel rendelkező eladónak, mint egy csalónak. Ettől szerintem sose látnál processzort.

júl. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Tuti árverés. Ha kapsz is valamit, az valószínűleg egy olcsó proci aminek kicserélték a kupakját, pár éve Intel oldalon sok ilyen volt, el tudom képzelni hogy már AMD procikkal is ezt csinálják.
júl. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

[link]

Ez volt az?

Kicsit se gyanús.

júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5/


Igen ez

júl. 4. 14:08
 7/11 A kérdező kommentje:

Úgy látom a facebook szokásos fos jelentettem a hirdetést de ugye ők sose látják csalónak a csalót,gondolom mert csak egy algoritmus ellenőriz .


Nem távolítottuk el István apróhirdetését.

Ellenőriztük az általad jelentett apróhirdetést, és megállapítottuk, hogy nem ütközik a kereskedelmi szabályzatunk egyik pontjába sem. Ezért nem távolítottuk el az apróhirdetést.

Ellenőrzési folyamataink lehető legméltányosabb működése érdekében az összes bejelentést a kereskedelmi szabályzat alapján egységesen ellenőrizzük.

Bár úgy döntöttünk, hogy nem távolítjuk el ezt az apróhirdetést, lehetőséged van a döntésünk felülvizsgálatát kérni.

júl. 4. 14:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondd azt hogy szerencséd van mert te is abban a városban laksz pár utcával arrébb és személyesen ugrasz át érte..
júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja, valószínűleg delideltek valami régi sz@rt ami jó esetben működik is. 30-ért nem hiszem, hogy bárki is tudna érdemben reklamálni, mert végül is kaptál valamit. Elég csicska átverés.
júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tutira átverés
júl. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!