Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy Iphone által készített...

Egy Iphone által készített kép átlagosan hány megabyte-ot foglal? És egy screenshot?

Figyelt kérdés
Akinek Iphoneja van lenne kedves megnézni, hogy neki átlagosan hány megabyte egy fényképe és hány megabyte egy screenshotja? Ahogy hallottam sajnos nagyon sok helyet foglal egy screenshot is.

tegnapelőtt 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Ehhez tudni kellene a típust, és milyen beállításokkal fényképeznek. A kamerák natív felbontása, a kiválasztott felbontás, a tömörítés vagy választott formátum is mind eltérő számokat ad. Ugyanígy az eltérő méretű kijelzőkről készült képek mérete is eltér.
tegnapelőtt 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem iPhone 15PM HEIF-ben 2-5MB, JPG-ben 3-8MB, RAW 10-30MB, screehshotot PNG-ben csinálja, ez nagyon változó 1-10MB Függ attól hogy mi van a képen.
tegnapelőtt 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez nagyon durva. Nekem Samsung S10e telefonom van és egy fénykép átlagosan 4-5mb, a max. pedig kb 8mb. Egy screenshot átlagba 1mb alatt mozog ritkán megy 1 felé és a max. 2mb alatt van bőven. Nem értem még mindig mi az oka hogy ilyen sok helyet foglalnak. Be lehet állítani, hogy ne foglaljanak ilyen sok helyet?
tegnapelőtt 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Galaxy S24 Ultrával egy 50MP RAW nálam 90,11MB.

50MP és tömörítetlen azért ekkora.

tegnapelőtt 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!