Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen Macbook-ot vegyek inkább?

Milyen Macbook-ot vegyek inkább?

Figyelt kérdés

Nagyon szemezek velük, de nem tudom hogy jó döntés lenne-e. Leginkább programozásra, weboldal készítésre, videóvágásra/videószerkesztésre és tartalomgyártásra szeretném használni. Mit gondoltok? És ha már vennék akkor szerintetek melyik specifikációval vegyem meg? Illetve hogy nagyon kell a 16gb azokhoz amiket én szeretnék?

Inkább M1 16GB

M2 8Gb

Vagy M3 8GB?



jún. 25. 22:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kilences vagyok. Három helyen dolgoztam fejlesztőként, ebből kettő volt multi, egy startup. Egy kezemen meg tudom számolni hányan használtak windowst, a többi mind linux és macos volt.
jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%

#11

Kizárólag top 100-ben lévő multinál dolgoztam. Nulla kezemen meg tudom számolni, hogy hányan fejlesztettek mac-en, mert senki.


Reménykedtem, hogy ilyen érvelési hibát fejlesztőktől nem látok majd, de láthatóan a magyar piac minősége elég kérdéses.

jún. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
hűha
jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

"A macbook nagyon sok szempontból korlátozza a felhasználóit"

Ezt minden Mac-es kérdéshez beírod, de még nem láttam érdemi indoklást... Kapunk valaha? Kapunk?

jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Csak utálja a Macet.:)
jún. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Világos.

De olyan jó csuklóztatni :D

jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Eddig azt vonom le hogy jó lesz az M1-es 16Gb ram-al :D
jún. 26. 22:59
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó lesz. 8GB rammal ne vegyél ilyen feladatokra.
jún. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

#14

"Ezt minden Mac-es kérdéshez beírod, de még nem láttam érdemi indoklást... Kapunk valaha? Kapunk?"

Már az előző kérdéshez is leírtam.

Az kaptam válaszként, hogy a mac-et a fejlesztők 90%-a használja, amiből azt állítottátok, hogy 120% egyébként is indiai.

Így nehéz vitatkozni, mivel az indoklásommal nem kezdtetek semmit.

jún. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Nekem M2 MacBook Airem van 8 Gb RAM-al és mindenre elég (videóvágásra is) A MacOs nagyon jól kezeli a RAM-ot.
júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!