Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 2k vagy 1080P Monitor?

Bendzsi24 kérdése:

2k vagy 1080P Monitor?

Figyelt kérdés

Új gépet szeretnék venni és hozzá monitort. Ami fix az Intel 12600k és rtx 4060. (De ha tudsz jobb combot azt is meghallgatom). Elméletben ez még szépen kihajtha a 2k-t. Fő célja a gépnek a játék

-> LOL, DOTA 2, WARZONE. Jövőben pár online FPS játék. Azaz nem akkora gepigényű játékok mint offline story alapúak.

Warzone-t ahogy nézegettem ezzel 2k-ba 70-90fps, 1080p-be 110+ az átlag. Lol, dota 2 meg sima ügy 2k-ba.

Na de, monitoroknál újra elvesztem.

IPS vagy VA inkább?

2k vagy 1080p monitor?

2k akkor is ha 1080p-be játszok?

Mennyire észrevehető így a kép interpolálódása?

24" és 2k/1080p vagy 27" és 2k/1080p? Melyik combinácio a jobb?

Nagyobb felé csak azért hajlok mert játék mellett sokat böngészek, olvasok gépen és néha 1-2 world és hasonló szerkesztés is becsuszik, de nem szeretném hogy a játék rovására mennyen.

Ráfordítandó keretem 100e , így ha konkrét ajánlás jönne azt megköszönném. Jah meg nem tudom pontosan mit befolyásol az én helyzetemben a FreeSync és G-Sync mert olvastam hogy a monitoron az van hogy nem támogatja az egyiket, de közben mégis mert van valami átfedés már, de nem akarok hülyeséget írni.

Segítségeket előre is Nagyon Szépen Köszönöm. Üdv.



jún. 10. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
42%
Vegyél 2000x1080 monitort és mindkettő feltétel teljesülni fog. 😀
jún. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A 2k az a 16:9-es 1080p, még mindig.
jún. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!