Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Monitort nézek érdemes venni...

Monitort nézek érdemes venni 24' 1080p nál nagyibb monitort?

Figyelt kérdés

27' monitort. mert régen valami olyanra emlékszem hogy videoban azt mondták hogy nem jo ha 24' feleti monitort veszünk talán azért mert pixeles lesz vagy nem tudom


Ez nem biztos régen láttam már a videót lehet hülyeséget irok



2020. aug. 30. 23:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Ohh helyesírás bocsi gyorsan irtam telefonon és nem néztem át
2020. aug. 30. 23:06
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a pixelek mérete nagyobb termsézetesen hisz ugyanannyi pixelt nagyobb területen kell eloszlatni.


Mondjuk 24-nél nagyobbat én olyan okból nem vennék, hogy simán minél nagyobb egy monitor annál nehezebb összpontosítani, feltéve ha játékról van szó és nem filmezel, stb főleg.

2020. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy mit csinálsz,milyen távolságban ülsz, és persze hogy mennyi a kereted.

Van amihez megváltás egy 21:9 es monitor, ami ugyebár 25' alatt nincs is. Én játszani is szeretek rajta. Persze ha online játékokat játszol és bírja a gép akkor a hz fontosabb mint a felbontás.

2020. aug. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vennék 24-nél nagyobb 1920x1080 felbontásút, ez pont a kényelmes maximum ahol még megfelel a szememnek ez a felbontás.
2020. aug. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Okes köszönöm
2020. aug. 31. 00:05
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

Én főleg programozok és kell a hely. Így egy UWHDba invedztáltam. 3440x1440px 34"


Csak muszály volt 125%ra tennem a windowsban a zoommot, mert olyan pici a pixelek, hogy ha 1:1 arányban jelentek meg a szövegek, olvasásuktól megfájdult a szemem. :D persze ez az én esetre emben.

2020. aug. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!