Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma,hogy...

Mi lehet a probléma,hogy szinte folyamatosan újra indul a laptopom?

Figyelt kérdés

Folyamatosan újra indul a laptopom, de csak ha a netre lépek. Ha csak a win-be vagyok, akkor nem.Viszont, ha elinditom a saját vírusirtojat, a defendert, akkor ismét ujraindit. A gyors virusirtast másodszorra sikerült megcsináli, azt írta nincs vírus. Viszont a teljes virusirtast már nem sikerült.

Kék képernyő és egy szomorú szmajli van olyankor a képernyőn, és memória hibát ír ki.

Ezt most telorol írom, mert mint írtam netre nem enged lépni. Mi lehet a gond? Mit tudok tenni?


jún. 6. 20:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve még azt írja ki, hogy system service exlaption
jún. 6. 20:22
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen géped van? Laptop vagy asztali gép? Milyen márka, milyen alkatrészek, melyik Windows? Ezt a fajta hibát 1000 dolog is okozhatja.
jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy laptop. Lenovo, és win10. Az alkatreszekrol fogalmam sincs.
jún. 6. 20:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor telepítsd újra rajta a Windows-t, az 90% hogy megoldja. Ha nem, akkor hardver hiba, tehát kuka az egész.
jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Idáig csak a nettel van baja.
jún. 6. 20:42
 6/8 Kólauborkával ***** válasza:
Nem túlmelegedik? Akkor egy takarítást, porolást ejts meg a lelkében, ehhez szét kell szerelned.
jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy hűsd ventilátorral, túlmelegedés miatt.
jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Kék képernyő és egy szomorú szmajli van olyankor a képernyőn, és memória hibát ír ki."


Vagyis kék halálozik. Lehet memória hiba. BSOD viewerrel (töltsd le másik gépen), nézd meg a pontos hibakódot. Azzal pontosabb segítséget kapsz itt is.


Ha nem tudod letölteni, akkor nézegesd az Eseménynapló/Windows naplók/Rendszer-t, keress hibákat. Szűrj rá a kritikus és a hiba kategóriákra, hogy átláthatóbb legyen. Itt is megjelenik a kék halál hibakódja, csak nehezebb megtalálni.

jún. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!