Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol lehet legrészletesebben...

Hol lehet legrészletesebben megtekinteni a PC-m adatait?

Figyelt kérdés
Esetleg létezik-e erre a célra kitalált program, amely részletesen megmutat a winchester típusától az operációs redszerig mindent?
2009. jan. 4. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Everest/Aida32
2009. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

SIW diagnosztika

[link]

2009. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Proci/ram adatok : CPU-Z

GPU adatok : GPU-Z

Vinyó adatok : Speedfan

Oprendszer : dxdiag

2009. jan. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

SIW (System Information for Windows) nevű progi ingyenes,

1 file az egész - mindent tud

[link]

* Software Inventory: Operating System, Installed Software and Hotfixes, Processes, Services, Users, Open Files, System Uptime, Installed Codecs, Software Licenses (Product Keys / Serial Numbers / CD Key), Secrets (Password Recovery).

* Hardware Inventory: Motherboard, Sensors, BIOS, CPU, chipset, PCI/AGP, USB and ISA/PnP Devices, Memory, Video Card, Monitor, Disk Drives, CD/DVD Devices, SCSI Devices, S.M.A.R.T., Ports, Printers.

* Network Information: Network Cards, Network Shares, currently active Network Connections, Open Ports.

* Network Tools: MAC Address Changer, Neighborhood Scan, Ping, Trace, Statistics

* Miscellaneous Tools: Eureka! (Reveal lost passwords hidden behind asterisks), Monitor Test, Shutdown / Restart.

* Real-time monitors: CPU, Memory, Page File usage and Network Traffic.

2009. jan. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az AIDA32 és az SIW is megfelelt!
2009. jan. 5. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!