Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom újratelepíteni a...

Hogyan tudom újratelepíteni a gépem, ha nincs hozzá cd-m?

Figyelt kérdés
szeretném ujratelepíteni a gépemet de nincs telepitő cd-m vagyis ami van az 2es pack nekem a 3 as van fönn és aztszereteném megint felrakni letudom valahonnét tölteni a telepítőt és hozzá egy kódot?ha tudtok ilyen oldalt ami jól is rakja fel irnátok nekem párat?ja és még annyi hogy ujratelepitésnél csak be kell rakni a cd-t a többit megcsinálja maga,vagy esetleg vannak benne nehézségek?! előre is köszönöm mindenkinek!
2010. okt. 22. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
thepiratebay.org utána kiírod cd-re, és újratelepíted, nem bonyolult.
2010. okt. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:
100%

Nem lett volna hülyeség elárulni, hogy milyen rendszert akarsz újratelepíteni. Ha tippelnem kell akkor gondolom XP

Egyébként CD (esetleg Pen Drive) mindenképp kell a telepítéshez. Ha Warez oldalról szeded a telepítőt, akkor a mellékelt szöveges fájlban ott a kód. Ha mégse akkor itt van 2 Pro változathoz:

Q3GQT-XQTVB-FKWKT-MH779-XPKBW

C686V-R298Q-RWG42-GHGH3-YQXHG

A telepítés menetét itt találod: [link]

Persze több leírás is van, szóval most is mint mindíg Google a barátod!


UI.:

Ahogy a általad írtakból leveszem, elég nímand vagy a témához, szóval inkább kérj meg valakit, aki ért hozzá vagy legalább már látott háborús filmet. Így elkerülheted az agyvérzés közeli állapotokat.

2010. okt. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy irtatok.amugy 2 ik igazad van elfelejtettem beleirni az xp-t.nem mostmár nem én fogom ujratelepiteni hanem a párom,ő tudja mit kell csinálni csak már nagyon felidegesitettem magam ezel a "gyorsasággal"
2010. okt. 22. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!