Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépem csak 1 másodpecre...

A gépem csak 1 másodpecre kapcsol be?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon sokszor csinálta ezt, hogy a gpu-táp fentillátora pörög és ujraindul 1 másodperc mulva. Eddig mindig csak annyit csináltam, hogy kihúztam másnapra jobb lett, esetleg 1x8gb rabom van, akkor másik szlotba raktam és jó lett de most semmi. Talán érdemes lenne új tápot venni? Specsről csak annyit tudok mondani, hogy rtx3060, i74790K, és egy 550W táp
2023. nov. 26. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél új tápot.
2023. nov. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A leírás alapján sokminden okozhatja. Rossz memória és vidkari is csinálhat ilyen jelenséget. Nem tudsz szerezni csere RAM ot próbára? 4790K ban meg kell lennie integrált videonak, azzal ki lehet próbálni a videokártyát legalább.

És persze a táp is lehet nyilván, csak kicsit drága egy új táp ahhoz, hogy vaktában kicseréld, és mondjuk nem is az a baja.

2023. nov. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!