Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az internet explorer szükséges...

Az internet explorer szükséges még a pc-n vagy ki lehet törölni végleg,minden károsodás nélkül ??

Figyelt kérdés
A C lemez programfájloknál és a program filesnél még szerepel,viszont a telepitett programok és szolgáltatásoknál már nincs ott,helyette az EDGE jelent meg.Amúgy chromot használok.Mivel nem nagyon vágom ezeket,ezért szeretném,ha valaki elmagyarázná egy laikusnak értelmesen a választ.Előre is köszönöm.

#internet explorer szükségessége
2023. okt. 26. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
"Mivel nem nagyon vágom ezeket", ezért nem tanácsos belepiszkálni olyasmibe, amiket nem értesz.
2023. okt. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem szükséges, ha másik böngészőt használsz. Viszont ne kezdj el a rendszermappákban kutakodni hogy vajon mire van vagy nincs szükség, főleg ne véletlenszerűen fájlokat vagy mappákat törölgetni, mert annak nem szokott jó vége lenni. A telepített programok listájából biztonságosan el tudsz mindent távolítani, amit te raktál fel, tudod mit csinál, és már nincs szükséged rá.

(Az Edge-re sincs szükséged ha Chrome-ot használsz, de a a Microsoft van annyira agresszív, hogy egy következő frissítéssel visszatelepíti).

2023. okt. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kollégiumban az egykori szobatársam is mindig ezt csinálta. Mindent másniákusan törölt, amire "neki nincs szüksége". Csak arra nem gondolt, hogy lehet, hogy a rendszernek az nagyon is szükséges. Az eredmény az lett, hogy hetente-kéthetente telepítette újra a gépét. Nem fogom megérteni, hogy miért kell pár megabájtos állományokon problémázni? A rendszer része, így nem ajánlott matatni benne.
2023. okt. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az explorer megszűnt, ha valamit is van a rendszer mappákban ne törölgesd elfér ott. Ha nekiállsz ott "tisztogatni" könnyen hazavághatod a rendszert.

A Chrome-ot beállítod alapértelmezett böngészőnek az Edge-t meg hagyd a bánatba.

2023. okt. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Be lehet állítani FTP-hez, mivel azt se az edge se a chrome nem tudja.

[link]

2023. okt. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Thunderfairy ***** válasza:
0%
Ilyenek olvasása után örülők hogy linux felhasználó vagyok.
2023. okt. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat,de nem értem,hogy egyesek miért nem a kérdésre válaszolnak ? Nem akarok én fájlokat meg mappákat törölgetni sehol ! Egyszerüen azt kérdeztem,hogy az " INTERNET EXPLORER"-t ki lehet-e törölni,mert állitólag már nem működik.Azt hittem,hogy IGEN vagy NEM válaszokat kapok. Nem értem,miért irja a 3/6-oshogy a rendszer része az IE,hiszen állítólag megszünt vagy nem ?? Karcsi87 válaszában sem értem a "ha ott nekiállsz tisztogatni" leirást,hiszen nem akarok tisztogatni csak az IE-t törölném,ez miért vágná haza a rendszert ??? Azt sem értem,hogy miért gondolja a 2/6-os válaszoló,hogy véletlenszerüen fájlokat és mappákat törölgetnék !! Az az érzésem,hogy egyesek nem értették meg hogy mit kérdeztem !!

Azt érzem,hogy kár volt ezen a fórumon kérdezni. További szebb napokat mindenkinek !

2023. okt. 27. 10:01
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

Saját magadnak mondasz ellen.

A kérdésben ez van: "Mivel nem nagyon vágom ezeket,ezért szeretném,ha valaki elmagyarázná egy laikusnak értelmesen a választ." - elmagyarázták részletesen. Erre kifakadsz: "Azt hittem,hogy IGEN vagy NEM válaszokat kapok."


Na most akkor részletes magyarázat kellett volna vagy egyszavas válaszok? Az itteni veteránok akik már több tucatszor olvasták ezt a témakört és tudják, hogy az esetek nagy többségében ilyenkor az történik hogy valaki nem ért a témához (ahogy magadról kijelented) és elkezd törölgetni dolgokat (amire a kérdésben utalsz), akkor elmondták, hogy ez mivel jár. Ez miért fáj? Te írtad, hogy laikus vagy, és ezért egy laikus szintjének megfelelő választ kaptál. És még te vagy felháborodva.

2023. okt. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!