Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bet365 befizetési probléma?

Bet365 befizetési probléma?

Figyelt kérdés

Mindig is az erstés kártyámról töltöttem fel pénzt, de időközben lejárt. Hozzáadtam az új kártyámat, de ez a hibaüzenet fogad: Sajnos a bet365 hatáskörén kívülálló okok miatt, ez a kártya nem használható online fogadóirodáknál történő befizetésekhez.


A kártyának még a száma is ugyanaz, csak a lejárati dátum és a 3 jegyű kód változott. Többször vásároltam már vele interneten, semmi probléma nem volt.



2023. szept. 7. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

"semmi probléma nem volt."


Most sincs, teljesen jól működik. A bankok rájöttek, hogy nem feltétlen baj, ha nem rajtuk keresztül áramlik a kretének adója.

2023. szept. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Évi 1-2 fogadás, mint kretének adója.. ha csak ennyi, akkor vígan befizetem. Gondolom te ezt máshol fizeted be, de ezzel nincs is baj.


Viszont a sokatmondó válaszodból arra következtetek, hogy a pl. az Erste tiltja a befizetést az ilyen oldalakra. Köszi. :)

2023. szept. 7. 14:50
 3/13 anonim válasza:
100%

Nem fogsz tudni már semmilyen magyar bankkártyával befizezetni. Kormányunk ugyanis hozott egy olyan rendeletet, ami július 1. óta kötelezi a magyar bankokat, hogy blokkoljanak mindenféle pénzügyi tranzakciót a magyar hatóságoknál nem regisztrált sportfogadó oldalak felé.


Itthonról Skrill-el vagy Paysafe-el tudsz most bet365-re befizetni.

2023. szept. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Vagy Revoluttal


Bet365-nél kell még az az azonosítási protokol amit nem rég vezettek be? Nem az okmanyok igazolására gondolok

2023. szept. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyenlőre mától teljesen blokkolját itthon a bet365 oldalát.

Szóval nem hogy befizetni vagy pénzt kivenni nem lehet de még csak az oldalt sem lehet elérni.

2023. szept. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Bet365 alternatív oldal


[link]

2023. szept. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

#5-ös


Simán lehet játszani, Skrillen keresztül be- és kifizetni is, nem kell a pánikot kelteni. Csak alternatív domain-en keresztül kell már megnyitni a bet365-öt.


Pl.: [link]


Aljas, szánalmas és értelmetlen próbálkozás szeretett kurmányunktól a bet365 domain letiltatása a magyar internetszolgáltatók által! Éljen a cenzúrázott internet! Mostantól a kurmány mondja meg, milyen weboldalakhoz férhetsz hozzá!


Szerencsére van több tucatnyi alternatív domain neve is a betnek és ha azokat is felkutatják és letiltják, akkor naponta akár újabb több tucatot fognak tudni kreálni! De nem baj, szopassátok az embereket, ennyit tudtok, de semmi esélyetek!

Van legalább

2023. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

#7-es


Kell fogadáshoz az a QR kódos hülyeség?

2023. szept. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szomorú hogy a fidesz erre is rátenyerelne.

Már semmi nem elég nekik.

2023. szept. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8-as nekem mostanában nem kérte azt a szarságot.
2023. szept. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!