Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megteheti ezt a Microsoft?

Megteheti ezt a Microsoft?

Figyelt kérdés

A Windows 10-11 rendszert, véletlenszerűen direkt rontja el frissítésekkel, hogy vigyék szervízbe a gépet az emberek.


Már elég abszurd, és régi, hogy az ismétlődő hibák megjelennek. Nem volna nehéz a frissítésbe beleírni a dolgokat, mivel itt nem driver probléma van, hanem felhasználó fiók fájlok eltűntek újra...


2023. aug. 9. 21:11
1 2 3
 21/21 P.O.C. ***** válasza:
92%

Komoly problémám nekem sem volt a frissítésekkel, mióta Windowst használok.


Illetve egyszer volt egy komolyabb, a NOD32-vel akadt össze egy frissítés. El sem indult a Windows. De visszaállítottam egy korábbi verzióra, és megint indult. Hogy ez a hiba most a NOD32-nek vagy a Microsoft -nek róható fel nem tudom. Ez volt a legkomolyabb. Meg volt egyszer, hogy a frissítés után ledobálta a pen drive -jeimat és a külső vinyómat random. De az is javítva lett pár napon belül. Azon kívül soha nem volt olyan Windows alatt, amit biztosan frissítés okozott.


Én nem hinném hogy direkt tönkre akarják tenni a gépeket. Egyébként ha már szóba került a Linux, azt is folyamatosan fejlesztik, frissítik, hibajavításokat adnak ki hozzá. És ott is becsúszhatnak anomáliák. Egyszer Mikor lefrissítettem a Linux Mint -et, nem indult el utána, Kernel Panic -ot írt ki. Vissza kellett állítani egy korábbi kernelt hogy megint működjön. Szóval azok se tévedhetetlenek.

2023. aug. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!