Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt a mondatott kéne értelmezn...

Phoenix369 kérdése:

Ezt a mondatott kéne értelmezni hogy ez megoldja vagy okozza a hibát ha frissítek ? Ez a frissítés olyan problémát old meg, amely hatással lehet a számítógépre játék közben. Időtúllépés észlelése és helyreállítása (TDR) hibák fordulhatnak elő.

Figyelt kérdés
2023. aug. 2. 05:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel "olyan problémát old meg", nyilván megoldja, ellenkező esetben azt írták volna, hogy "olyan problémát okoz".
2023. aug. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
feltételezzük fel le frissítem mi történik ha TDR hiba lesz ? rendszer visszaállítási pontra vissza alítom akkor rendbe jön ? de amúgy a kérdés többi mondat részére is kíváncsi lennék pl : Időtúllépés észlelése és helyreállítása (TDR) hibák fordulhatnak elő.
2023. aug. 2. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk leírhattad volna a számát, de azért megtaláltam.

[link]

Eszerint valamit megold, másokat meg előidézhet... nem olvastam végig.

2023. aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2023. július 25. – KB5028244 win10 itt van tessék ezt kellene akkor itt is van.
2023. aug. 3. 17:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazt írja, tehát előfordulhatnak ilyen hibák. Szerintem te is tudod értelmezni. Vedd úgy, mint egy gyógyszer esetleges mellékhatásait...
2023. aug. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!