Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fontos az alaplap BIOS frissít...

Fontos az alaplap BIOS frissítése?

Figyelt kérdés

Most vettem új gamer pc-t és a bios 2022-es verzión van, azóta 2 frissítés jött rá.

Pár napja van még csak meg, próbálgattam már játékokat, eddig nem éreztem, hogy lenne valami baj.



2023. júl. 4. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2023. júl. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Igen.
2023. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Alapszabály, hogy ha nem tapasztalsz problémát a géppel és nem akarsz újonnan kijött procit használni, nem szükséges a BIOS frissítés. Ugyanis a folyamat könnyen elrontható és véglegesen tönkreteheti az alaplapot.
2023. júl. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ mit tartalmaznak azok a frissítések, ha van bennük pár fontos biztonsági frissítés pl akkor nem árt.
2023. júl. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Se windowson se linuxon se biosban se ssd frirmben nem véletlenül adnak ki frissítéseket. Biztonsági hibákat javítanak, működési hibákat javítanak, új funkciókat adnak. Ajánlott minnél hamarabb telepíteni őket. Belakott rendszernél már adódhatnak kockázatok. 3-as félelme alaptalan. Legrosszabb esetben (az esetek 0,01%-ban) ha nem sikerül visszaviszed hogy ez meghibásodott, gariban cseréljék, vagy az első két hétben indokolnod se kell.
2023. júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szirty ***** válasza:
63%

A frissítéssel vigyázni kell.

Két élű dolog.

2023. júl. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!