Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Alvó állapotot érdemes használ...

Alvó állapotot érdemes használni win 10 en?

Figyelt kérdés
turkáltam egy kicsit a energia séma speciális beállításokban és mi az a hibrid alvás ami alapértelmezetten be van kapcsolva az érdemes kikapcsolni vagy ha kikapcsolom akkor az jó nekem?

2023. júl. 1. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Hibrid alvást asztali gépnél nem érdemes kikapcsolni.

Kikapcsolás helyett altatást akkor érdemes használni ha sok programot játékot nem akarsz bezárni majd legközelebb újraindítani.

2023. júl. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gentoojedi ***** válasza:

"Hibrid alvást asztali gépnél nem érdemes kikapcsolni."


Lehet nem leszek trendi a hozzászólásommal, de én inkább a hibernálást engedélyesném és minden alvást tiltanék.


"Kikapcsolás helyett altatást akkor érdemes használni ha sok programot játékot nem akarsz bezárni majd legközelebb újraindítani"


Ezt a hibernálás funkció is tudja. Előnyee h nem dogyaszt áramot a gép, mert teljesen kikapcsol, továbbá nem felejti el az állapotát áramkimaradás vagy tápkábel kihúzás során sem. Alvó mód ebből a szempontból problémás.

2023. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezért javasoltam a Hibrid alvást ami win esetén alapértelmezett. A nem fogyaszt áramot pedig asztali gépnél felesleges hiszen áramszünetkor ugyanúgy ébred a hibrid mint a hibernált.
2023. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!