Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet összehozni azt,...

Hogyan lehet összehozni azt, hogy a routeren keresztül (Asus) el tudjam érni a pendriveon lévő cuccokat telefonról, tv-ről?

Figyelt kérdés
A tv-men nem működik az USB lyuk, azonban a routeren van egy USB lyuk, és úgy szeretném megoldani, hogy gépen rárakom a filmeket, meg amit kell, bedugom a routerbe a pendriveot, és úgy megnézem a tv-ről a filmeket. A kérdés, hogy hogyan kell ezeket a dolgokat összehangolni? Az, hogy a telefonról is elérem a routeren a cuccokat, már egy extra dolog, nekem a tv lenne a lényeges.

2023. jún. 15. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

A routerbe nem tudsz usb-t dugni.

Ha hdm-i kábellel össze kötöd a számítógépet a tv-vel akkor a gépről lejátszva meg tudod nézni a filmet (gyakorlatilag monitornak használod a tv-t).

2023. jún. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"A routerbe nem tudsz usb-t dugni."


Ezt azért így nem jelenteném ki, főleg ASUS routernél, az enyém ezeket tudja: [link]

2023. jún. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

LG SMART TV is tudhat olyat, hogy eléri a hálózati meghajtót LAN-kábelen vagy Wifin keresztül.

Mellesleg a Telekomnak is van olyan HGW egysége (Home Gateway), ami egyben router és az USB-csatlakozójára dugott pendrive stb. a helyi hálózaton elérhetővé tehető.

2023. jún. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik asus router. Az enyém tudja ezt a funkciót - bár még nem használtam, nem állítottam be.
2023. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!