Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meddig bírja átlagosan egy...

Meddig bírja átlagosan egy netbook aksija töltés nélkül?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez márkafüggő és az is hogy mennyire vagy képes rá vigyázni. Az enyém MSI alapból 2-3 óra volt írva rá, de mivel én állandóan hurcolászgatom a lakásban össze-vissza ki és be húzogatom a konnektorból ezért most, hogy így fél éves kb 45 percet ha kibír. De haver most vett Dell laptopot az neki 4 órát bírja.
2010. okt. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
itt a lényeg hogy a netbook meddig bírja mert nekem notebookom van és jóval nagyobb a képernyője mint egy kis netbooknak....
2010. okt. 9. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Márka és fogyasztás függő! Ha ez kielégít, 2-10 óra. Ha pontos típust mondasz úgy pontosabb értéket is tudunk mondani. Egy konkrét típust tudok fejből, Asus EEE PC 900, ~2:15 perc. Ez netbookos viszonyltaban nagyon kevésnek tartom. Én 14' notebookot akarok venni, amit kinéztem, annak a gyári alap 6 cellás akkumlátora ~5 órán át tartja életben a laptopot netezés közben.
2010. okt. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha tudsz, mondani egy konkrét márkát akkor megtudom mondani :D

Az én netbookom 8-9 órát bírja(Acer Aspire One D257)

2012. jan. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!