Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehetne a régi (XP...

Hogy lehetne a régi (XP rendszerű) Asus eeepcrol atmenteni egy doksit az asztali pcre?

Figyelt kérdés
Sem wifit nem vesz hogy emailben küldjem, sem a telom nem látja, sem usbs pendrivet sem. (erre legalább csilingel h érzékel). Írtam egy 7 oldalas dokumentumot és az asztalin szeretném folytatni meg képeket beletenni. Azért írtam ezen mert az asztali a gyerekszobában van és akkor tudom írni ha este alszanak.

#adatátvitel #Asus eeepc
2023. márc. 22. 21:53
1 2
 1/12 DK-s ***** válasza:
36%

Valamit nagyon el van baxva azzal az XP-vel. Ismeri a wifit és az USB-s pendrive-ot is. Bár a wifihez kell driver.


A hiba nálad van.


CD vagy DVD író van benne? ;)

2023. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Próbáld megy egy maximum 32GB-os pendrive-val. Ha NTFS-re formázva nem megy, próbáld FAT-ra formázva.
2023. márc. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 DK-s ***** válasza:
0%

#2-nek:


Nem win95-ről beszélünk, hanem XP-ről. 2 terabájtig látja a meghajtókat, az NTFS fájlrendszert pedig már a win98 is ismerte.

2023. márc. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Mi is mondtál, miylen eeepc?


"NTFS fájlrendszert pedig már a win98 is ismerte."


Kivéve, hogy nem.

2023. márc. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%

#3



A Windows XP formattálni például nem tud 32GB-nál nagyobb FAT pendrive-okat. Hogy olvasni tudja-e, az meg a pendrive-tól függ, nagyon sok pendrive-ot például nem tud.

2023. márc. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Megnyitod a dokumentumot, és elkezded olvasni, majd elkezded begépelni a tartalmát az általad kivánt másik pc-n. Miután végigolvasod, melesz az egész, itt is a vége.. Nem kellett hozzá más csak te.
2023. márc. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hálózaton, kábellel összekötve a routerrel, és a mappát megosztva. Esetleg vehetsz egy USB Wi-fi adaptert.
2023. márc. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Asus eee PC, azaz mini PC. Sem DVD sem CD nincs benne. De 22 25 kor sikerült megoldani.
2023. márc. 23. 06:39
 9/12 DK-s ***** válasza:

#4-nek:


Igazad van, én emlékeztem rosszul. Alapból még az SE sem tudta, de a Microsoft adott hozzá támogatást, és ez zavart meg. Emlékeztem rá hogy az enyém "alapból" kezelte, de már emlékszem hogy csak update után tudta.


#5-nek:


Az, hogy tudja -e kezelni, nem az operációs rendszertől függ, hanem a fájlrendszertől. Ha a fájlrendszer alkalmas rá, és az oprendszer ismeri a fájlrendszert, akkor olvasni is tudja.


[link]

2023. márc. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha exFAT pendrive akkor előbb fel kell rakni xpre az exfat drivert

[link]

2023. márc. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!