Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik opció a jobb?

Melyik opció a jobb?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma játék közben meghalt a cpu boostja. Egyfolytában újra indul. Aki rakta össze a gépem azt mondta boost nélkül jó vagy kicsereli egy másikra. I7 8700 volt i5 9600k ra cserelné. 3070 van benne illetve 32gb ram. Játékokra illetve streamelesre használom. Sajnos nem tud választ adni mennyire számít játék vag, stream közben. Szerintetek?

2023. márc. 14. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Modnjuk furcsálom, hogy " meghalt a boostja ", én inkább gyanakodniék alaplapra és azon belűl is túlmelegedő vrm-re.
2023. márc. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nemtudom... Hasznalt alaplap és cpu volt. 1.5 hónapja hoztam el. Pedig nem nagy játékkal játszottam most vele. Kék halál volt és folyamatosan újra indult. Rendszer sem boostolt. Azt mondta le kapcsolta a boostot és most jó. Csak hát ugye kérdés melyikkel járok jobban
2023. márc. 14. 23:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Procik feszemeleés nélkül angyon ritkán adják emg magukat, pláne ilyen furán hogy csak a boost nem menne, ha viszont tényleg a lap gyengélkedik akkor a csere procival is ezt fogja csinálni.
2023. márc. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nincs olyan, hogy meghal a CPU boostja. Ott vagy a lap/vrm nyekkent meg vagy a táp.
2023. márc. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Táp egység mondjuk régi. Még előző gepemben volt... Mi lenne a jó döntés akkor?
2023. márc. 14. 23:56
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Felkeresel egy olyan szerelőt aki nem átbszni akar..


A 9600K-ban nincs HT, fele annyi thread, az all-core teljesítménye alig több mint a fele a 8700K-nak. Streamnél kelleni fog a hiányzó teljesítmény szerintem.

2023. márc. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Mi az a "meghalt a cpu boostja" ?

Mi a "boostolt" ?


El tudnád mondani magyarul is?

Valaki elment a boosba?


"nem tud választ adni mennyire számít"

Szerintem úgy 5ezer Ft-ra számít tőled... :)

2023. márc. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkább néznél utána. 8700 alap órajele 3200Mhz. 4600mhz-ig viszont fel tudja küldeni az órajelét, ez a boost, csak ehhez van pér feltétel, pl ne legyen túl meleg és hogy az alaplap ki tudja szolgálni árammal.
2023. márc. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7. I7 turbojara gondolok.


Bootolni rendszert értem. 😁

2023. márc. 15. 01:18
 10/10 anonim ***** válasza:
32%
Én is le leszek pontozva, mert van itt egy 5-6 fős csoport, akik mindenkin így állnak bosszút, aki valóságot ír le, de olyan nincs, hogy meghalt a CPU boost! Ez olyan, mint amikor valaki a nem létező botleneckre hivatkozik!
2023. márc. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!