Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet üres mappákra...

Hogyan lehet üres mappákra keresni?

Figyelt kérdés
Sokszor egy ideig nem enged a gép olyan mappát kitörölni, amiben nulla fájl található és 0 kb a mérete. Azonban következő bekapcsolás, vagy újraindítás után ezeket már ki lehet törölni. Hogyan lehet ezeket a mappákat egyszerűen (adott keresési beállításokkal) megtalálni, hogy ne kelljen utánuk kutatgatnom?
2010. okt. 6. 10:49
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

Rakd fel a Total Commander -ert. Navigálj az adott vinyó gyökérkönyvtárához.

Parancsok menü --> Keresés (vagy Alt+F7)

A bővített fülön pipáld ki a fájlméretet és legyen egyenlő 0. Pipáld ki az attribútumokat, és csak a könyvtár legyen bejelölve. -->Keresés

2010. okt. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez azt is megtalálja, amiben alkönyvtárak és fájlok is vannak. Nekem olyanokat kell találni, amiben nincs semmi, se mappa, se fájl.
2010. okt. 6. 12:12
 3/6 A kérdező kommentje:
Megtalálja pl a C:\Documents and Settings mappát is, ami gondolom nálad sem üres.
2010. okt. 6. 12:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Az üres mappák megkeresésére vagy egy speciális program: Emptyfoldernuker - én a PC World lemezmellékletén találtam, keresd meg valahol a neten :)
2010. okt. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ez az emptyfoldernuker működik!
2010. okt. 6. 13:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak figyelj arra, de talán figyelmeztet is, hogy nem minden üres mappa felesleges! Van ami kell a rendszerhez!
2010. okt. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!