Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lett rosszabb a mikrofonom?

Miért lett rosszabb a mikrofonom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Yenkee YMC 1030 nevű mikrofonom amit kezdetben egy Gigabyte B450M DS3H V2 alaplaphoz csatlakoztattam és ott egy egész jó hangot tudtam elérni vele. Majd rá később eladtam és azt váltotta egy MSI B550M A PRO alaplap ahol ugyanúgy bedugtam, még csak állítani se állítottam semmit már instant ugyanolyan jó hangja volt. De most hogy ezt is leváltottam egy Asrock B550M Steel Legend alaplapra itt már használhatatlan a hangja, pontosabban sokkal hallkabb lett (még 100% on is) idáig a Windows 10 beállításaiban 95% volt a hangerő + 10db boostal rajta. NVIDIA Geforce Experience programba meg 90% körül volt a hangerő. De ezen az alaplapon nem szeretne szépen produkálni, bármi tipp?

2023. febr. 2. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem minden integrált hangkártyában van mikrofonerősítő, ha nincs ( vagy nem küldi meg elég fesszel a kondenzátoros mikrofont ) akkor halk lesz.
2023. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!