Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 900p egy 1080p-s monitoron...

900p egy 1080p-s monitoron rosszabbul néz ki mint egy alapból 900p-s monitor?

Figyelt kérdés

Csak mert komolyabb igényű,újabb játekokat nem bír annyira a kártya és akkor lejebb venném a felbontást mert a gépigény.hu szerint 900p-ben simán hoz 60fpst magas settingsen is. Nekem fontos az fps,inkább leadok a minőségből minthogy 40-50 legyen. Csak nem tudom mennyire nézne az ki rosszul,a textúrák mennyire lennének elmosódottak meg ilyenek. Azt olvastam hogy egy monitor nem az alap felbontásában nem néz ki túl jól,de annyira csak nem lehet rossz?

Érdemes e ilyen játékot vegyek egyáltalán vagy inkább várjak amíg visszamennek a kártya árak normálisba? Ha egyáltalán lesz ilyen..


2021. dec. 11. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy monitoron mindig a saját natív felbontása néz ki a legjobban.


Ha nem fut valami jól, akkor inkább a grafikai minőségből és részletességből vegyél vissza, ne a felbontásból. Meg kapcsold ki az élsimítást.

2021. dec. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát az a baj,hogy csak közepes grafikán mennének ezek 60-al,az meg nem néz ki valami komolyan. Az hogy leveszem közepesre kb ugyanaz mintha a felbontást venném le de minden beállítás magasra van állítva van nem?

Mondjuk pl. a Shadow of the tomb raiderre még 60-at ír magason,meg a Forzák is elég jól optimalizáltak,de pl egy F1-et,Far Cryt nehezen bír


De amúgy igen az elsimítás nagy különbséget tesz azt eddig is tapasztaltam

2021. dec. 11. 12:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!