Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek egyszeruen ....

Twinky kérdése:

Hogyan tudnek egyszeruen . Pdf-bol . Doc-ba konvertalni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen sehogy mert marha macerás erre van valami program a komolyabb pdf creatorokon belül. A számtech címszónál próbálkozz ott már kaptam én is jó infókat.
2010. okt. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oke. Azert koszi:)
2010. okt. 4. 09:52
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

CTRL/a + CTRL/c + CTRL/v


ennyi...

2010. okt. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keress rá, hogy pdf to doc
2010. okt. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Neten sok pdf-to-doc konvertáló van, letölthető és online is. Ha csak szöveget akarsz akkor azokat jól megcsinálja, azonban a táblázatokat általában újra kell csinálnod, azokat nem tudja jól kezelni.
2010. okt. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nekem bevált. Kiválasztod a fájlt, majd e-mailban megküldi a konvertáltat .zipben

[link]

2010. okt. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Drone007 ***** válasza:
Elég sok online és offline konverter van a világhálón (legeyszerűbb a google docs-szal), de ha a pdf fájl képekből van összerakva, és nem szövegből (pl egy szkennelt könyv), akkor ahhoz komolyabb erőforrásra lesz szükséged, kell egy szövegfelismerő progi. Na ilyet ingyeneset már nem fogsz találni, és legálisan ezek elég drágák. pl.: ABBY Finereader (én cégnél ilyet használok)
2010. okt. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!