Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A WOW-ot böngészőben lehet...

A WOW-ot böngészőben lehet játszani vagy külön telepítendő játék?

Figyelt kérdés
ne nevessetek csak annyit tudok róla hogy függőséget okoz
2010. okt. 1. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát pár órát vagy napot elvesz az életedből csak a telepítése is.
2010. okt. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Ha tudod, hogy függőséget okoz(hat), akkor nem értem, hogy miért akarsz vele játszani.


Egyébként igen, külön telepíteni kell. Méghozzá elég nagy játék (méretileg szerintem). Le kell szedni az alapjátékot, aztán pedig a két (három?) kiegészítőt, illetve a patcheket.

2010. okt. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én biztos nem leszek függő mivel nem tehetem meg hogy napi 10 órát üljek a gép előtt (még hármat sem)

pls adnátok egy linket ahonnan leszedhetem?

2010. okt. 1. 13:13
 4/8 anonim ***** válasza:

miért ellentmondásos akkor a kommented, ha nem érsz rá, de fel akarod tenni???


inkább nézz klippeket róla a youtubén.

2010. okt. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
valaki adna linket pls?
2010. okt. 1. 13:44
 6/8 anonim ***** válasza:
3 órát se tudsz a gép előtt ülni??? Akkor feltelepíteni sse fogod tudni!!! Haver 1 napig frissítette egy patchel! Maga a játékról meg nem is beszélek, ha nincs időd az ilyen játékot felejtsd el, ezzel csak az játszik akinek nincs élete, ha nincs időd nem lesz normális karaktered sem a játékban. Arról meg nem is beszélek, hogy mennyi dolognak kell utánajárni, hogy milyen szerverre akarsz menni, ahhoz mit kell leszedni és mit kell telepíteni, beállítani...
2010. okt. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ha normálisat akarsz, akkor nincs ingyen. Egyébként kötélen kell futtatni.

2010. okt. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hello! a wow nem böngésző alapú játék. Feltelepíted, fel patcheled és tudsz játszani. a telepítés valóban sok idő, onnan hogy elkezded és végzel hogy betudsz lépni a játékba egy gyors gépnél is 4-5 óra internet sebességétől függően.
2012. febr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!