Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezik teleshop blokkoló...

Létezik teleshop blokkoló böngésző telefonra?

Figyelt kérdés
Mamámnak kellene mert minden féle csalás oldal agresszív marketingjei ugranak fel neki folyton és a teljes nyúgdíját elszedik van valami blokkoló ami a legtöbb ilyen csaló oldalt kiszűrné?
2022. nov. 2. 11:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, de a bankkártyánál le lehet tiltani az internetes vásárlást.
2022. nov. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nincs

Ne adja meg a bankkártya adatait sehova.

Ha meg igen, az ellen nincs semmi védelem

2022. nov. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%

Kiwi böngésző.

Chrome áruházból tudsz telepíteni rá bővítményeket. Ublock origin jó arra, hogy ne legyen hírdetés, felugró ablak. Vannak olyan bővítmények amik tiltanak bizonyos url címeket, amit te adsz meg neki kézzel, hogy pl az emag oldalát ne nyissa meg.

Ezek szerintem amik esetleg hasznosak.

A kiwi böngésző meg egy Chrome alapú böngésző. Teljesen biztonságos. Régebben jobb is volt, csak a google beleszólt a fejlesztés menetébe, hogy ezt vagy azt nem csinálhatják már meg, mert mérföldekkel jobb volt, mint a google chrome. Alapból nem jelenített meg hírdetést, gyors volt, kevés erőforrás igénnyel, youtbe szólt lezárt képernyő mellett is (ma már csak asztali nézetnél), meg maga az is, hogy chrome áruházból tudsz hozzá adni bővítményeket, amire a chrome nem képes

2022. nov. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem értem, ugyanis ha a mama nem adja meg a bankkártya adatait önként és dalolva, akkor senki semmit nem tud levonni a számlájáról!

Olyan nincs, hogy reklámok leszívják a pénzét...

2022. nov. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem szívják le, megrendeli utánvéttel és mivel demens sajnos ki is fizeti hiába nem marad pénze
2022. nov. 2. 11:39
 6/24 anonim válasza:
86%
Sajnos utánvéttel is lehet rendelni az ilyen helyekről. ☹️ Nagymamám is megrendelt mindent, mert "Jaj, de jó, hogy most lehet kapni!", utána meg nem értette, hogy hova lett a kosztpénz...
2022. nov. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is csak úgy tudom elképzelni, hogy a mama vásárlás mániás, látja a reklámokat és nem tudja megállni, hogy folyton vegyen valamit. Mert olyan nincs, hogy csak úgy leszívják az ember pénzét a reklámok.

Szerintem inkább a mamával kéne megértetni, hogy nem kell minden hülyeséget megvenni, vagy ha nem érti tényleg letiltatni a kártyáját.

2022. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy reklámok leszívják a pénzét. Olyan viszont akad, hogy kamu oldalon megadta az adatait és vissza élnek vele. Egyik ismerősünknél is volt ilyen, pedig nem demens, csak hülye.

Bár itt valószínűleg nem erről van szó.

2022. nov. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok, nem láttam az 5. kommentet, mert még írtam.

Ebben az esetben nem képes ellátni magát, tehát gyámság alá lehet vetetni.

2022. nov. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
11%

Annyira azért nem lehet demens a Mama, ha tudja gépen vagy telefonon kezelni a netet és egy megrendelést lebonyolítani.

Én 70 éves vagyok, de hülyét kapnék, ha valaki-bárki beleszólna, hogy mit vehetek a saját pénzemen. Kivéve, ha eltart valaki és az ő pénzét költöm.

2022. nov. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!