Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a HP laptopom...

Hogyan tudom a HP laptopom fényerejét beállítani hogy ne változtatgassa állandóan?

Figyelt kérdés

Kerestem már angolul, magyarul, mindenhogy de az istenért sem találok ilyen automatic brightness beállítást sehol a laptopon. Energiabeállításoknál is egyedül azt lehet, hogy mikor aludjon el a képernyő, pedig már teljesen belementem minden advanced beállításba.


A probléma az, hogy állandóan variálja a fényerőt, hol elsötétül, hol kivilágosodik (pl ha megnézek egy világos weboldalt, kivilágosodik még jobban) és r-hadt idegesítő és már nem tudom, hol keressem a beállítást egyszerűen semmit nem találok rá.


Angol, magyar fórumon is néztem, hivatalos hp-n is semmi. Remélem valaki tud segíteni.


2022. okt. 31. 10:10
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ez egy új laptop, win10 van rajta.
2022. okt. 31. 10:10
 2/17 P.O.C. ***** válasza:
60%

Ezeket próbáltad?

[link]

2022. okt. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Vagy a kijelző beállításaiban (gépház/rendszer/kijelző), és/vagy az energiagazdálkodási lehetőségek részletes beállításaiban van egy olyan, hogy "adaptív fényerő".
2022. okt. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs semmi ilyen opcióm. Adaptív fényerő opcióm sincs sehol, próbáltam már minden advanced settinget is és semmi. A displayben sincs rá opció. Ötletem sincs mi történik.
2022. okt. 31. 11:12
 5/17 P.O.C. ***** válasza:

Driverek rendesen fel vannak telepítve?

Ha meg új modell, lehet a Windows 11 jobban muzsikálna rajta és ezek a beállítások is elérhetőek lennének.

2022. okt. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megpróbálkozom a win11-el, hátha.
2022. okt. 31. 12:06
 7/17 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom frissíteni, hiába nyomok rá hogy frissítések keresése, nem ad ki semmit. És a win11 sem elérhető.


Képernyőfotó: [link]

2022. okt. 31. 12:13
 8/17 P.O.C. ***** válasza:
Nem csak új lehet frissíteni, hanem úgyis hogy letöltöd manuálisan a 11 -et és ráfrissíted.
2022. okt. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Letöltöttem és telepítettem a 11-et, végig ment a 3 lépésen ami időbe is telt, újra indult ...és nem történt az ég világon semmi. A windows updatesnél pedig ugyanazt látom amit eddig.


Mi lehet a gond?

Vigyem vissza az üzletbe?

2022. okt. 31. 14:56
 10/17 A kérdező kommentje:
Hibaelhárítást is próbáltam, újra indítást, semmi.
2022. okt. 31. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!