Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kb 2 hete a monitorom el...

Stefan91 kérdése:

Kb 2 hete a monitorom el kezdett "villogni", de pontosabban inkább FRISSÍTENI állandó jeleggel, miért?

Figyelt kérdés

Kb 5-6 alkalommal egymás utánn ki jön a monitor kis figyelmeztetése, hogy "Message - Adjusting - H:80.0KHZ V:75.0HZ- majd pár percig semmi.

Ez a semmi alól kivételt képez, ha játszani kezdek, vagy épp filmet nézni pl.

2 hete kezdte el ezt a szórakozást, de már próbáltam felbontást váltani, hertzet módosítani, minden kutyafülét, kábeleket megmozgatni, stb. de nincs érdemi változás.

Monitor menüjében pedig nincs mód kikapcsolásra/leállításra... (hozzáteszem kacat monitor, régi fajta, ellenben kérlek ne erre hivatkozzatok, ezt magam is tudom!)

Ha lenne valakinek éppkézláb ötlete, nagyon hálás lennék.



2022. júl. 9. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha analóg jelet kap, ami nem stabil, az okozhatja ezt, ami a videókártya hibája. Digitális jelnél nem lenne szabad előjönnie ilyennek, mert ott a konkrét pixelekről kap információt a monitor, nem csak egy váltakozó feszültségű folyamatos jelet amihez hozzá kell igazítani a megjelenítést.
2022. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt hiszem részben igen, igazad volt. Megoldottam a problémát. Én majom le frissítettem pár hete a videókártya illesztőprogramját, és ez okozta a problémát. Most le töltöttem az erdeti, utolsó hivatalosat, és megszűnt a probléma. :)

Köszönöm! :)

2022. júl. 11. 12:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!