Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Messenger levelezèsben, mièrt...

Messenger levelezèsben, mièrt nem tudom lejátszani, azokat a privàt/levelező társam àltal kèszített videókat, amiket küldött, ès amiket nem régen mèg le lehetett játszani?

Figyelt kérdés

2-3 hónapos videók, viszont másokkal való levelezésben, az 1 éves videókat is le tudom játszani (ugyanúgy a privátokat)... Màr nem levelezünk vele egyèbkènt, lehetséges, hogy ő törölte a beszélgetést, vagy csinált valamit, hogy ne lehessen lejátszani őket?


Köszi előre is!


2022. júl. 6. 01:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg törölte a beszélgetést. De pl exem törölte a fiókját és minden eltűnt még a beszélgetések is
2022. júl. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A Messenger nem levelezés, azonnali üzenetküldés.

Nincs az e-mailnél megszokott levélfiókod, az üzenetek addig maradnak meg, amíg a másik fél le nem törli.

2022. júl. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Neki a fiókja megvan, még ismerősöm is, szóval furi az egész... De szakítás-féleségről van szó, itt is.
2022. júl. 6. 02:05
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja, értem, oké. Üzenetből minden megvan, csak az általa készített videókat nem lehet lejátszani. Bocsi az értetlenkedés miatt, de elég egyik félnek törölnie a beszélgetést, hogy én már a videókat ne tudjam lejátszani?
2022. júl. 6. 02:11
 5/12 anonim ***** válasza:

"de elég egyik félnek törölnie a beszélgetést, hogy én már a videókat ne tudjam lejátszani?"

Így van, addig tárolódnak, míg a másik fél le nem törli azt.

Ha nem archiváltad le, számodra elvesztek.

2022. júl. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Áh, értem, köszönöm. Annyit még kérdezhetnék, hogy nem tudom, az az elérhető fül-e, ami a "videóhívás létrehozása" után, ott van pár messengeres levelező társ, de nekem az elérhető állapot nincsen bekapcsolva, így másokét sem látom, hogy azok-e, de amíg ezzel az adott személlyel chateltem, ott volt mindig a képe neki is, de már egy ideje az sincsen ott. Plusz ami még nagyon fura, ha rámegyek a levelezésünkre, egyedül nála kezd el egyből villogni a kurzor, a többieknél nem, csak "Aa" van ott.. Lehet, hogy letiltott? Meg lehet ezt nézni valahol? Köszi előre is!
2022. júl. 6. 02:34
 7/12 anonim válasza:
hát sajnos a sok fb frissités miatt nehéz követni, hogy hogyan spórolnak az adattal, mit lehet és mit nem lehet megnzitni utólag. néha bug, néha rossz optimalizálás okozza. mindig változik. a legjobb h ha lemented azt, ami fontos egyből a gépedre.
2022. júl. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hm, aham, èrtem. De akkor lehet, hogy nem is törölte a beszèlgetèst? Màrmint, minden màs levelezőtàrsamnàl, ha küldtek valamilyen videót, azt megtudom nyitni, csak nàla nem...
2022. júl. 17. 21:14
 9/12 anonim válasza:
ha nála régebbit is meg tudsz nyitni, akkor viszont lehet, hogy törölte
2022. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is...:/ Köszi, azèrt.
2022. júl. 17. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!