Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook Messengerben, ki...

Facebook Messengerben, ki lehet törölni az előzményeket, a régi levelezéseket végleg, hogy törlődjön a levelező partnernél is?

Figyelt kérdés
Akikkel már nem vagyok ismerősi viszonyban a facebook-on, a velük váltott levelezéseket szeretném törölni. Miként lehet ezeknek az embereknek elérhetetlenné tenni engem messengerben?

2019. aug. 19. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Magadnál tudsz törölni mindent hogy te ne láss semmit, de másoknál elérni ezt nem tudod. Ha zavar hogy látod őket elérhető fülben fent, akkor ha egy embernél az üzeneteit letiltod, fent se fofod látni őket később.
2019. aug. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit pár hónapja bevezettek (mintha olvastam volna ilyenről), hogy van lehetőség üzenetek olyan módon való törlésére, hogy a másik félnél is törlődjön, nem biztos, hogy ez "visszamenőleg" is használható, lehet, hogy csak ezen opció bevezetését követő üzenetváltásokra vonatkozik, de nem tudom.
2019. aug. 19. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak saját magadnál tudod törölni. Attól még megmarad a partnernél és a Facebook szerverein egyaránt. Sőt, ha a partnered is törli, a Facebooknak akkor is meglesz.
2019. aug. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2-esnek: lehet törölni az elküldés után közvetlenül 10 percen belül. Ekkor mindkét félnél eltűnik, viszont ki lesz írva, hogy el lett távolítva egy üzenet...
2019. aug. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmeztem a kérdésből, hogy a kérdező régi üzenetek esetén kíváncsi e funkcióra, nem arra, hogy a (most) küldött üzik esetén mi a helyzet, ezért írtam, hogy a régi üzeneteket nem fogja tudni törölni ilyen módon attól tartok.
2019. aug. 21. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!