Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a Digital Pedro TikTokon...

Ez a Digital Pedro TikTokon tényleg egy sikeres vállalkozó és cybersecurityvel foglalkozik vagy csak egy szerepet játszik?

Figyelt kérdés

Furcsa nekem egy kicsit a viselkedése, meg egyszer készített egy videót arról, hogy a Facebook meg hasonló oldalak rendszere feltörhetetlen, nem lehet senki fiókjába bejutni hacker módszerekkel, ha nem ismered a jelszót.


Most meg amikor feltörték a TheVR YouTube csatornáját, azt mondta hogy “minden feltörhető” és hogy több ötlete is van arra, hogy miképpen törhették fel a csatornájukat, hogy szerezhették meg a jelszót.


Viszont mint azt később TheVR Jani elárulta, nekik a login sessiont lopták el és ezért tudtak belépni (a jelszó ismerete nélkül)… Ezt említettek Pedronak is, amire azt mondta hogy “az még kevés”. Kérdezték, hogy még mi kell hozzá, de arra már nem válaszolt.



2022. jún. 24. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Ez olyan, mint egy brazil szappanopera.
2022. jún. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Csak a fiókjára meg egyetlen videójába néztem bele.


Ez egy sima okoskodó influenszer marketinges pojáca, szakembernek nem nevezném annyira.

2022. jún. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy tudom van egy informatikai vállakozása. Ezt leszámítva az ezredik sablon random tech videós, tiktokker.


Cybersecurity témában a youtube-on ténykedik egy másik magyar videós. Egy hacker naplója a csatornájának a neve, de ő is általánosságokban beszél, csak néha demonstrál pentesteket élesben.


A mai világban sajnos már nem a tudás számít, hanem hogy mekkora a beszélőkéd, mennyire tudod magad eladni. Elvégre az influenszerek ebből élnek.


Utóiratként: Tudom, hogy ez egy régi kérdés. Most került elém valahogy.

tegnap 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!