Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ajánlanátok jó, de a Kürt-nél...

Ajánlanátok jó, de a Kürt-nél olcsóbb adatmentést végző céget, vagy vállalkozót?

Figyelt kérdés
HDD nem olvasható, de tele adattal, amire szükség lenne.

2021. nov. 3. 06:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Helyileg hol kellene?
2021. nov. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Minek biztonsági mentés. Ugye? Csak 1x romoljon el... :)
2021. nov. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen nincs. Mármint lehet valaki pár ezer Ft-al olcsóbb, de nagyságrendileg aligha. Az adatmentéshez labor, eszközök, szakemberek kellenek. Mégis mi a francért adná ezeket valaki piaci ár alatt? Te piaci ár alatt dolgozol, azért, hogy másnak jobb legyen? Nyilván nem. Hát más se.
2021. nov. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak egész korrekt adatvisszamentő progik, amikkel lehet próbálkozni. Nyilván nem azt kapod mint a Kürttől de nem is annyiért valamint benne van az is, hogy a HDD beüzemelésével adatvesztést okozol...


Nekem ezek működtek, de hangsúlyozom NEM céges és kritikus adatok visszamentését csináltam vele. Privát dolgok, képek, stb.. ahol magamnak bevállaltam amit be kell ilyenkor.

2021. nov. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1/4 Budapest
2021. nov. 4. 01:40
 6/7 anonim ***** válasza:

"Nekem ezek működtek, de hangsúlyozom NEM céges és kritikus adatok visszamentését csináltam vele"

céges környezetbe ha ez felmerül huzzák le magukat a budin

2021. nov. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a HDD kattog, tehát ha fizikai hibája van az eszköznek, nem szoftveres (pl. partícióstábla-jellegű vagy véletlen fájltörlés) akkor nem szabad programokkal próbálkozni. Ha törlés, logikai a hiba, akkor - aki nem ért hozzá/nincsenek ismeretei - az ne próbálja, mert ha ír a lemezre, akkor rögtön szignifikánsan csökken a visszaállítandó adatok mennyisége-minősége.
2021. nov. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!