Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gáz ha nincs okostelefonom?

Gáz ha nincs okostelefonom?

Figyelt kérdés

Már 2 éve hogy összetörtem a tvt, laptopot, telefont mindent amim volt

Kb. 500 ezer forint kárt okoztam.. (elég nagy balhé volt itthon nem unalmambol csinaltam) :D


Azóta vettem egy gombos telefont meg egy számítógépet + monitor, egér, billentyűzet, hangfal ami kb 60 ezerbe fájt..


És sokkal jobban érzem így magam mint azzal a sok szarsággal nem nyomkodom egész nap a telot meg ilyenek mint régen és így több időm van más dolgokra.


Szerintetek gáz hogy gombos teloval csapatom 2022be? Csak mert manapság még a nyugdíjasoknak is a kezükhöz van nőve a tégla méretű telefonjuk..


Ja és mielőtt írná valaki hogy anyuci meg apuci.. én vettem minden cuccom (diákmunka) anyámék soha nem adtak semmit azon kívül hogy enni/inni az ő penzükből van.


16f



2022. ápr. 6. 00:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
En leszarom, hogy van-e okostelefonod.
2022. ápr. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Shaddark ***** válasza:
100%

Tök mindegy mit csinálsz, ha jól érzed magad a bőrödben és te jónak tartod azt az élet minőséget amit élsz.

A csajoknál ezt ha bizonytalanul adod elő csóró lúzernek fognak tartani.

Ha magabiztosan, úgy hogy tudják hogy neked elveid vannak amikhez ragaszkodsz, akkor meg egy különleges, egyedi srácnak akit érdemes megismerni.

Szóval hogy ki hogyan fogad el menő "kütyük" nélkül, igazából azon múlik hogy te hogyan fogadod el magad.

2022. ápr. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Figyelj, én informatikus vagyok, de nyomógombos Nokiám van. Nekem kifejezetten előnyös, mert elég hetente egyszer tölteni, és őszintén szólva: agybajt tudok kapni, amikor egy okostelefont kell a zsebembe erőltetni. Kényelmetlen, macerás, áhh... Telefonálni, SMS-ezni, sőt, alapvető szinten internetezni ezen is tudok, ha meg komolyabb dolgot kéne csinálnom, arra ott van az asztali PC, notebook, tablet. Nem dől össze attól a világ, hogy a telefonomon nem tudok Youtube-ot nézni, vagy táblázatot kezelni. Ha ez kell, akkor előveszem valamelyik fentebb említett eszközömet, és megcsinálom azon.

Az életminőségemre a legkisebb mértékben sem hat negatívan, ugyanúgy mindent meg tudok csinálni, mint az, akinek okostelefonja van, csak nm egyesül minden funkció egyetlen eszközben. Cserébe kényelmesen el tudom tenni a zsebembe, nem kell másfél naponta töltenem, és az errefelé csak a hullámvasút szinonímájaként ismert tömegközlekedésen is tudom használni. (Az össze-vissza rázkódó buszont szerintem egy érintőképernyős eszközt kezelni iszonyatosan macerás.)

A párkapcsolataimban sem éreztem, hogy ez bármilyen hátrányt jelentene. Akinek ez probléma, az olyan szinten felületes, hogy jobb is, ha nem kerül közel hozzám. :D Fel kéne már fogni ésszel, hogy az emberek különbözőek, potenciálisan különböző igényekkel.


Ami viszont a történetedben nem szimpatikus, az a belőle áradó lenézés. Az, hogy az emberek egyedi igényeit el kéne fogadnunk, az oda-vissza igaz. Attól, mert valaki nem él-hal az okostelefonért, még nem kéne lenéznie azt, aki meg szereti használni. Ellenkező esetben semmivel nem vagy jobb annál, aki azért cikiz, mert nincs okostelefonod.

A másik, ami nem tesz szimpatikussá, az az agresszió. És tök mindegy, hogy most saját pénzből vetted-e vagy sem, ez a törés-zúzás semmiképp nem jó ómen. Nem mondom, hogy én soha életemben egy billentyűzetet sem tettem tönkre, van olyan élethelyzet, amikor valamin ki kell adni a feszültséget, de azért egy billentyűzet, vagy egy telefon, esetleg néhány tányér összetörése, meg a teljes szoba leamortizálása között van némi árnyalatnyi különbség. :-D

Az meg, hogy mire van időd, és mire nincs, az egyéni elhatározás kérdése. Ha csak egy eszköz tönkretételével tudod elérni, hogy mással is foglalkozz, akkor az mentális probléma. Ha pedig olyasmire használsz egy eszközt, ami számodra kellemes, akkor nem probléma, ha használod. Nem a telefon maga az, ami a használatára készteti az embereket, hanem az azon elérhető barátok, ismerősök, szerelmek, akikkel jól esik kommunikálni.g

2022. ápr. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Amugy leszarom ki mit gondol rólam csak azért írtam ki hogy megnézzem mások véleményét erről (kiváncsiságból)


#3 én nem akartam kritizálni senkit akinek okos telefonja van én csak azt írtam hogy nekem jobb igy, nem azt hogy más is csinálja így.


Én egyszerűen nem tudtam megállni akarva akaratlanul nyomkodtam ha várakozni kellett, ha ettem, ha beszelgettem valakivel, ha filmet néztem vagy ha csak unatkoztam. 024be nyomtam


A "rombolás" meg azért volt mer alkesz kutya apámmal össze verekedtem (ő jött nekem) és utána igy vezettem le a feszkot tudom hulye voltam dehát ez van..

2022. ápr. 6. 01:18
 5/17 A kérdező kommentje:

#3as irtad infós vagy azt tanulod vagy már dolgozol?


Csak mert valamilyen irányba elkéne indulnom 3 éve nem járok suliba csak 8 altalanos van meg. És infó szakon agyaltam de már annyi informatikus van hogy nem bírnák elhelyezkedni vagy te hogy látod ezt?

2022. ápr. 6. 01:23
 6/17 A kérdező kommentje:
#2es van kapcsolatom és elvagyunk.. de amugyse probálkozok olyanoknál akik az anyagi helyzetem nézik ha megvan a szeretet meg a hűség akkor más nem számit szerintem. Tűzön vízen át
2022. ápr. 6. 01:31
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Lexarod ki mit gondol de na, kb mindenki más si tesz rá magasról hogy a másiknak miylen telefonja van.
2022. ápr. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"Amugy leszarom ki mit gondol rólam"

Oké, ez alapjában véve helyes hozzáállás, csak ez a primitív hangnem...

2022. ápr. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát most na.. ami a szívemen az a számon is nem nyalizok senkinek legalább nem vagyok kétszínű.
2022. ápr. 6. 02:18
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nos, hát ebből kiindulva, akkor a modorod némi csiszolásra vár.
2022. ápr. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!