Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért indul folyton újra?

Miért indul folyton újra?

Figyelt kérdés
a laptopomon nem gyárilag van rajta a windos 7. és mostanában folyton újraindul, de nem tudom mitől. van, h eltelik 2 perc, de van h 15. ötletem sincs miért csinálja ezt, meg, h mi váltja ki. eddig még nem csinált ilyet, megvan már 2 hója
2010. szept. 11. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Először nézd meg a hőmérsékletét (CPU) pl. Everest-el.
2010. szept. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem gyári, de aktivált windows 7? Ha nem aktivált, akkor melyik verzió? Az RTM-eknél bevezették februárban, hogy ha nem hiteles, akkor x időközönként újraindítja a gépet, ezzel is megakadályozandó rajta a munkát.


egyébként nézd meg a cpu hőmérsékletet, tápot, esetleg rakd újra a rendszert.

2010. szept. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

a hőmérséklettel nincs gond

aktiválva van a windos 7

keresgéltem h mi lehet a gond és szóba került a kékhalál és megilyedtem, mert nem egészen tudom, h mi az, de amikor újraindul akk kék alapon fehér szöveg van, ami mikor bekapcsolom nincs, csak mikor újraindítja magát

aggódjak?

2010. szept. 11. 11:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezesetben memóriahibára gyanakszok, futtasd végig egy memóriatesztet, pl memtest.
2010. szept. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!