Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért indul újra folyton a...

Miért indul újra folyton a számítógépem?

Figyelt kérdés

Ma bekapcsoltam a gépem elindítottam egy játékot de akkor lefagyott.Újraindítottam majd amikor beléptem a fiókomba egy csomó hibaüzenetet írt ki.(ilyen win32-es hibaüzeneteket)

Akkor úgy látszott minden jó volt de nem érzékelte az usb-t(ugyanis usb-n wifin jön a netem)Akkor kikapcsoltam.Amikor később visszakapcsoltam ki kellet választani (mivel hogy valami hiba történ)hogy a windows normál módú indítása.Na amikor azt mindig kiválasztom enterrel a betöltőképernyő helyett újraindul.Én vírusra gyanakszom szerintetek mi a probléma?


2011. máj. 12. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg újratelepíteni. Ha az újratelepítés közben/után is újraindul, akkor hardverhiba, ami sokminden lehet, rossz/kicsi tápegység, kontakthiba, RAM, alaplap...
2011. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát épp ez az hogy újratelepíteném de van rajta pár fontos fájl ami nagyon kellene :S egyébként már régóta sz.rakszik a gépem.Volt hogy kb 3 hónapig be se kapcsolt.Mármint bekapcsolt ,de nem adott ki alaphangot aztán egyszer csak csoda történt ,bekapcsolt és azóta megy (kb február).
2011. máj. 12. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:
válazd a legutolsó müködöképes beállítást abban a menüben
2011. máj. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok, még anyit ha fontos dolog van a gépen csökkentet módban indítsd el ugy lehetségess hogy elindul másold le a fájlokat utánna ha nem müködik telepitsd ujból
2011. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen akkor is újraindult :S
2011. máj. 12. 20:14
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor probáld ujból telepiteni ha még igyis hiba van akkor a legelső válaszolónak igaza van valami hardverhiba érintkezési hiba lehet szedd darabokra a géped és nyugodtan ragd össze ez beszokott válni
2011. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát sajnos bármit választok újraindul
2011. máj. 12. 20:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Tedd át a winchester-t egy másik gépbe, és másold le róla a fontos adatokat, vagy mondjuk bootolj be egy Ubuntu Live CD-ről:

[link]

Kiírod így:

[link]

Beteszed a gépbe a lemezt, ha jó a boot sorrend, akkor betölt, kiválasztod, hogy az Ubuntu indítása a számítógép módosítása nélkül, betölt, és innen a helyek alatt elérheted a meghajtóidat, és ki tudod írni a rajta lévő adatokat.

Ha hardverhibás, akkor az utóbbi megoldásnál is újraindul, az viszont biztosan működik, hogy másik gépben leolvasod az adatokat.


Megjegyezném, hogy érdemes lenne telepítéskor több partíciót létrehozni, és a dolgaidat a másik partícióra tenni, a C:-n csak a rendszer, és a telepített programok legyenek, így ha újra kell telepíteni, akkor nem kell mindig az adataid miatt aggódni.

2011. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!