Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Memorex DVD-R lemezeket...

Memorex DVD-R lemezeket vennék 50 vagy 100db-os hengerben, de hol éri meg legjobban, ti hol vennétek meg?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
legfosabb márka volt hogy nem tudtam megírni többet se belőlük egyszerűen, és ha rávan írva hogy 12 szeresen írható a gép 4 szerest írt ki
2010. szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Először is nem a kérdésre válaszoltál, aztán pedig nem a fikázásodra voltam kíváncsi. Tökéletes márka, én nagyon megvagyok vele elégedve és az általad leírt hibák nálam nem jelentkeznek. Szerintem a DVD íróddal valami nem stimmel, ha te ilyen hibákat tapasztaltál.:) Elsősorban a kérdésemre keresek választ!
2010. szept. 10. 23:27
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Hidd el nem véletlenül használnak a legtöbben Verbatim DVD-ket.

2010. szept. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én már a TDK-ban sem bízok. Verbatimmal még sose volt gondom.

Olcsó húsnak meg híg a leve, és ez igaz a DVD-re is. 6-7 éves Ridisc/Ridata lemezeim nem olvashatóak. Ugyanakkori TDK és Verbatim tökéletesek.

2010. szept. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Több, mint 150 dvd filmet írtam már ki Memorex lemezre és sem az írásnál, sem az olvasásnál semmi probléma nincs. Nem tudom elképzelni, hogy egyeseknek hogyan lehet vele ennyi problémája. Számítógép és az asztali dvd-lejátszó is azonnal olvassa és szaggatás mentesen lejátssza. Nem akarok Verbatim-ra váltani! Olcsó Memorex DVD-ket keresek még mindig!
2010. szept. 11. 17:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!