Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet automatikusan...

Hogyan lehet automatikusan csatlakozni az internetre? Folyt

Figyelt kérdés
Azt szeretném, ha bekapcsolom a számítógépet, BEAVATKOZÁS NÉLKÜL azonnal kapcsolódjon az internetre. Van erre lehetőség?
2010. szept. 9. 18:44
1 2
 11/14 anonim válasza:
Előzö vagyok (sorry faxságot írtam-->nem akar :) ) mi az,h nem mindig müködik?Akkor ott a gépen belül van a gond.Driver esetleg vagy op rendszer ujrarak.
2010. szept. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, végül sikerült. Kivettem a pipát a Név,jelszó..bekérése elől, bepipáltam az automatikus csatlakozást és beraktam az indítópultba a net ikonját. Nem tudom, mi segítette elő a sikert, de nem is érdekel. :)
2010. szept. 16. 20:10
 13/14 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne... :)

Routerünk nagy valószínűséggel felmondott, vagy elállítódott valami, ezért szétszedtem, és a modemről netezek. Létrehoztam az új kapcsolatot, minden működik, kivéve a felcsatlakozás. Hiába kattintok a böngészőre, semmi. Csakis Vezérlőpult-Internetkapcsolatok-Meglévő-Ellenőrzés-blabla úton lehet bejelentkezni, így majdnem egy hónap után egy pöppet unalmas.

Megnéztem a korábbi tanácsokat itt, de nem látok nálam ilyen beállításokat, hogy Jelszó bekérése stb.

Windows 7, és T-Home ADSL. Köszönöm, ha valaki válaszol.

2014. ápr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nekem más operációs rendszerem van, de gondolom a Start menü/Vezérlőpult/Internetbeállításnál kell keresni ezeket a beállításokat.
2014. ápr. 17. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!