Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok win 10-en,...

Hogyan tudok win 10-en, gördülő képernyő fotót csinálni?

Figyelt kérdés

Eddig asztali gépen dolgoztam, ott minden befért egy oldalba, ha kellett, de a laptopon nagyon lapos képet kapok, amiből hiányzik sok dolog, ezért olyat szeretnék csinálni, mint telefonon is amit lehet, hogy görgetek lefelé, és így hosszú képet tudok a képernyőről készíteni.

Google nem volt a barátom, mert nem tudtam megérteni a szakzsargont, vagy mi a francot. 🤣

Szóval win 10-en lehet ilyet? Vagy csak androidon???

Köszikee, ha érdemben válaszolsz!



#Win 10 képernyőfotó #Gördülő képernyő fotó #Gördülőkép win10
2021. dec. 7. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ShareX-et próbáltad? [link]
2021. dec. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Ez böngésző- és nem Windows-kérdés. Talán ha a nevét is leírtad volna...
2021. dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Chome-ot használok :)

Fogalmam nincs, hogy mi fán terem, ezért nem gondoltam, hogy a böngésző ebben a kérdésben fontos. 🤷‍♀️

Annyi fogalmaman róla, hogy printscreen után a paint-ben vágom méretre a kepernyőfotót.

Köszönöm, ha segítesz!

2021. dec. 7. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos én nem Chrome-ot használok, de Firefoxban pl. van ilyen funkció. Ha minden igaz, Chrome-ban is tudja ezt néhány kiegészítő, pl. a GoFullPage.

[link]

2021. dec. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem a rendszerhez kell (ShareX), hanem böngészőhőz, akkor FireShot [link]
2021. dec. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!